Elden Ring: Skala Smoków SEKRETNA lokalizacja ostrza

W pierścieniu Elden jest wiele broni, które gracze muszą wypróbować, niezależnie od tego, czy są graczami walczącymi wręcz, czy dystansowymi. Wszystkie te bronie mogą posiadać unikalne i potężne atrybuty, które zadają mnóstwo obrażeń. Ostrze Smoczej Łuski to wyjątkowa katana w Pierścieniu Eldenu, która skaluje się z Siłą i Zręcznością postaci. To, co czyni tę katanę tak wyjątkową, to jej Popiół Wojenny, który nazywa się Lodowy Miecz Błyskawicowy. Jest to idealna broń do zadawania obrażeń przeciwnikowi metodą Slash and Pierce.

W tym poradniku pokażemy Ci Tajne Ostrze Dragonscale w Pierścieniu Eldena!

Elden Ring: Tajne Ostrze Smoczej Łuski

Aby znaleźć tę broń, musisz dotrzeć do Jeziora Zgnilizny, w podziemiach Elden Ring, gdzie spada ona z Żołnierza Smoczego Skina. Tę lokację można znaleźć na końcu rzeki Ansel, za Nokstellą, w Wiecznym Mieście.

Jezioro Zgnilizny jest pełne czerwonej wody, która wywołuje szkarłatną zgniliznę, gdy w nim stoisz. Zaleca się ustawienie silnej odporności i używanie przedmiotów zapobiegających gniciu szkarłatu.

Szef, Żołnierz Dragonkin, który wygląda jak wielka jaszczurka, będzie na ciebie czekał, wymachując potężnym mieczem.

Pokonanie go może być prawdziwym wyzwaniem boss ponieważ nie jest to jeden z tych szybkich bossów. Gdy go pokonasz, otrzymasz katanę Dragonscale Blade.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1