WWE 2K22: Kompletny poradnik dotyczący sterowania

WWE 2K22 to nowo wydana gra, która ma na celu urozmaicenie stylu gry każdego gracza. Nowo dodane elementy sterujące mają na celu jeszcze większe uproszczenie gry, dodanie kilku dodatkowych funkcji, które usprawnią grę w zapasy, oraz zapewnienie lepszej zabawy!

W tym poradniku omówimy podstawowe sposoby sterowania w grze WWE 2K22.

Podstawowe sterowanie – WWE 2K22

Visual Concepts zdecydowało się pozostać przy normalnym sterowaniu, które mają, tylko po to, by dodać kilka dodatkowych funkcji do wrestlingu, upraszczając ruchy i zapewniając graczom więcej zabawy.

Chcieli się upewnić, że nauka combosów jest ważna, ale równie ważna jest dobra zabawa. Wdrożenie mechaniki tasowania przycisków to dla nich sposób na lepszą zabawę.

WWE 2K22 chce dać graczowi większą kontrolę nad jego postacią podczas gry. Nowe elementy sterujące, które można zauważyć w nowej grze, to możliwość uniknięcia nadchodzącego ataku lub jego kontrowania. Dodano lekkie i silne ataki, aby gracz mógł wybierać między szybszymi, ale lżejszymi ciosami, a wolniejszymi, ale cięższymi.

Jest to dobry sposób na zaplanowanie pełnej strategii ruchów w celu wygrania rundy na ringu. Zmieniono opcję pinu, aby zamiast wciskać go, przesuwać go w dół za pomocą drążka analogowego.

Są to proste zmiany w sterowaniu, które pozwolą graczom na większą kreatywność w wykonywaniu ruchów, znalezienie lepszych sposobów na unikanie/odpieranie ataków i wykonywanie ciekawych ruchów na arenie.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1