Genshin Impact: Wszystkie lokacje drewniane

W najnowszej aktualizacji dla Genshin Impact, gracze mogą budować własne domy i wypełniać je własnoręcznie wykonanymi meblami. Z pomocą Tubby’ego z Garnka Serenitea gracze mogą budować, ozdabiać i projektować. Ale aby zbudować wspaniały dom, gracze będą potrzebować wszystkich rodzajów drewna z całej mapy.

Drewno jodłowe

Pierwszy rodzaj drewna, który gracze mogą zbierać po odblokowaniu Genshin Impact obudowa to Jodła. Jodła to wiecznie zielone drzewo bożonarodzeniowe o liściach podobnych do igieł.

Gracze mogą zdobyć trzy kawałki drewna z każdego drzewa, które będą się odradzać co kilka dni. Miejsca występowania tych drzew znajdują się głównie na wysokich wzniesieniach w pobliżu Mondstadt; w Górach Niosących Burzę i Klifie Gwiezdnej Łapy można znaleźć jodły Fabera. Gracze powinni starać się zdobyć jak najwięcej tego drewna; jest ono wykorzystywane w wielu różnych projektach.

Przewijaj dalej, aby czytać dalej
Kliknij przycisk poniżej, aby uruchomić ten artykuł w szybkim widoku.

Zacznij teraz

googletag.cmd.push(function() {
googletag.pubads().refresh([contentwordcount1]);
googletag.display(’div-gpt-ad-1551193469797-0′);
});

Pachnące drewno cedrowe

Chociaż pachnące drewno cedrowe jest obecnie używane tylko w trzech recepturach budowlanych, gracze będą chcieli je zbierać, aby w przyszłości móc tworzyć projekty rzemieślnicze Genshin Uderzenie. Gracze mogą go obecnie użyć do zbudowania Stojaka na kurioza z czerwonego cedru, Półki na zwoje z czerwonego cedru oraz Półki sklepikarza z cedru, z których każdy wymaga 12 kawałków tego trudno dostępnego drewna. Gracze muszą szukać drzew cedrowych w wąwozie Dadaulpa, w pobliżu drogi. Te drzewa są cienkie i mają małe liście. Znajdzie się tu także kilka innych rodzajów drzew, w tym jodły i Cuihuas, ale będzie ich mniej.

googletag.cmd.push(function() {
googletag.pubads().refresh([contentwordcount2]);
googletag.display(’div-gpt-ad-1555342976270-0′);
});

Segmenty Bambusa

Odcinków bambusa nie należy mylić ze składnikiem kulinarnym – pędami bambusa. Są to drewniane kawałki, które uzyskuje się przez ścinanie bambusów – bardzo wysokich, bardzo cienkich drzew o zielonych pniach. Genshin ImpactSegmenty bambusa można znaleźć wzdłuż dróg i ścieżek prowadzących z wioski Qingce.

Las Piaskowych Nosicieli

Drzewa liściaste można znaleźć wszędzie Wpływ GenshinNa mapie Minlin i Lisha, ale najlepsze miejsce do ich uprawy znajduje się tutaj, między portem a przełęczą Lingju. Drzewa sandbearer mają jasnobrązowe pnie i liście w kształcie serca.

Drewno sosnowe

Sosny znajdują się wokół wzgórza Wuwang, a gracze powinni móc je łatwo hodować w tym obszarze. Jeśli nadal potrzebują więcej drewna sosnowego na wszystkie te niestandardowe meble, które trzeba zbudować, aby podnieść poziom zaufania u Tubby’ego w Genshin Impact, Można też rozejrzeć się wokół Dragonspine, aby znaleźć więcej takich wysokich, wiecznie zielonych drzew o cienkich jak igły liściach.

googletag.cmd.push(function() {
googletag.pubads().refresh([contentwordcount3]);
googletag.display(’div-gpt-ad-1555342976270-1′);
});

Drewno Cuihua

Drzewa Cuihua to drzewa rodzące owoce, które dostarczają graczom jabłek i owoców Sunsetta. Gracze mogą znaleźć te drzewa na całym obszarze otaczającym Mondstadt, ale najczęściej można je znaleźć w bardzo zalesionym rejonie wąwozu Dadaupa.

Drewno brzozowe

Brzozy mają białe pnie z ciemnoszarymi tygrysimi pasami. Te unikalnie wyglądające drzewa można znaleźć również wzdłuż drogi prowadzącej przez wąwóz Dadaupa, wraz z dużą liczbą innych rodzajów lasów.

Uderzenie Genshina jest już dostępna na urządzenia mobilne, PC, PS4 i PS5.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1