Elden Ring: Ostrze Smoczej Łuski (Katana) Lokalizacja broni

Jeśli chodzi o broń, gracze w Elden Ring mają do wyboru wiele rodzajów broni. W tym poradniku dowiesz się, gdzie znaleźć Ostrze Smoczej Łuski w Pierścieniu Eldena.

Lokalizacja broni Ostrze Smoczej Łuski (Katana) – Elden Ring

Ostrze Smoczej Łuski to katana, którą mogą posługiwać się gracze w Pierścieniu Eldenu. Można go skalować za pomocą Siły, Zręczności, Wiary i Magii. Ta broń może być dobrym wyborem dla graczy walczących wręcz, którym zależy na szybkich i dalekosiężnych atakach.

Choć nie zadaje dużych obrażeń, będziesz mógł szybko wyprowadzać ataki. Może być dobrym przeciwnikiem dla przeciwników, którzy robią zbyt wiele uników, ponieważ możesz zaatakować zaraz po wykonaniu przez nich uniku. Domyślną umiejętnością dla tej broni jest Burza gradowa, która może przywołać błyskawicę i tymczasowo nasycić ostrze lodem i błyskawicami

Smoczą Łuskę można ulepszyć za pomocą Kamiennego Odłamka, ale nie można jej nasycić Popiołami Wojny ani ulepszyć za pomocą magii. Aby zdobyć tę katanę, udaj się do tuneli Limgrave. Po wejściu do tuneli skorzystaj z windy, aby dostać się na platformę poniżej. Aby zdobyć katanę, musisz pokonać jednego z trolli Stonedigger, jednego z bossów w grze.

To wszystko, udało Ci się zdobyć Ostrze Smoczej Łuski w Pierścieniu Eldenu.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1