Wycieki z Genshin Impact ujawniają dwie nowe postacie Hydro

Pewien znany leakster ujawnił dwie nowe informacje Genshin Impact postacie, obie władające żywiołem wodoru. Lista wojowników żywiołów w tej fabularnej grze akcji stale się powiększa od czasu premiery, dzięki zaangażowanemu wsparciu dewelopera miHoYo. Niedawno Genshin Impact’s 2.5 aktualizacja dodała grywalna postać Yae Miko, ale fani już czekają na kolejną grupę nowych poszukiwaczy przygód z Teyvat.

Genshin Impact’s stale rozwijający się spis postaci sprawia, że gracze regularnie wracają do świata fantazji miHoYo. Chociaż gra jest darmowa, odblokowywanie nowych bohaterów i broni wymaga od graczy wydawania pieniędzy w systemie gacha gambling. Kupowanie ściągnięć daje Genshin Impact fani mają losową szansę na zdobycie Sztandaru konkretnej postaci, choć nie ma gwarancji, że kiedykolwiek zdobędą upragnioną nagrodę. Pomimo tego paywalla, gracze Nieustannie oczekują ogłoszenia kolejnego ekscytującego bohatera tego tytułu. Potencjalne przyszłe dodatki, takie jak Yelan, Ayato i Heizou, zostały niedawno ujawnione przez Genshin Impact wyciek danych postaci, choć miHoYo nie ujawniło jeszcze wersji 2.6 lub więcej.

Osoba z branży i użytkownik Twittera, anonsbelle, najwyraźniej wyciekł model 3D Genshin Impact rendery dwóch nadchodzących postaci: Yelan i Kamisato Ayato. Obaj użytkownicy Hydro byli szczegółowo opisywani w poprzednich przeciekach, a rendery w grze potencjalnie potwierdzają, że w niedalekiej przyszłości dołączą do rosteru tytułu. Ayato, brat obecnej grywalnej postaci Kamisato Ayaka, jest głową Klanu Kamisato i używa miecza w walce. Niewiele wiadomo o Yelan, poza jej wyglądem i faktem, że w walce posługuje się łukiem. Chociaż żadna z tych postaci nie została oficjalnie potwierdzona, wydaje się prawdopodobne, że pojawią się one w Genshin Impact w wersji 2.6.

�� Chciałem najpierw zrobić render Ayato, ale wtedy pojawiła się ONA! Powitajmy Yelana w rodzinie Genshin :>.
Podziękowania dla wszystkich moich przyjaciół, którzy pomogli mi szybko zdobyć te rzeczy, a także dla @festivizing za jego piękny shader.

HD: https://t.co/zETqTZ8PE5#Yelan #Leaks #Spoilers fot.twitter.com/Hju3FwJ82u- アノニマス れいじん �� (@anonsbelle) February 16, 2022

�� No to zaczynamy, Ayato render!

HD: https://t.co/u77redLxkE
Shader: @festivizing#Ayato #Leaks #Spoilers fot.twitter.com/aE5qvVP3m7- アノニマス れいじん �� (@anonsbelle) February 16, 2022

Podczas gdy Yelan będzie całkowicie oryginalnym dodatkiem do świata Genshin Impact, Ayato został już oficjalnie ujawniony przez miHoYo. Po raz pierwszy wspomniany jako brat Ayaki, bohaterki Genshin Impact ujawnienie postaci Kamisato Ayato rzuciło więcej światła na tajemniczą postać. Ogłoszono element Hydro i broń miecza Pillar of Fortitude, przy czym postać ta prawdopodobnie odegra kluczową rolę w regionie Inazuma i jego aktualnym burzliwym klimacie politycznym. Królewski wygląd postaci jest doskonale odzwierciedlony na renderze 3D udostępnionym przez anonsbelle, co uwiarygodnia przeciek.

Genshin Impact fani tej gry ARPG zawsze chętnie poznają kolejne grywalne postacie, a przeciek anonsbelle mógł właśnie ujawnić wersję 2.Zbliżający się wybór 6. Wygląda na to, że rendery są oficjalne, a Ayato bezbłędnie przekłada swój niedawno ujawniony projekt na model 3D. Wersja 2.5 właśnie wystartowało, więc fani będą musieli poczekać, zanim będą mieli szansę wygrać Ayato lub Yelan.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1