Jak zdobyć więcej Elektro Sigili w Genshin Impact 2.0 (region Inazuma)

Uderzenie Genshina Inazuma jest grą pełną przedmiotów kolekcjonerskich, a nowy region tylko poszerzył listę przedmiotów, które gracze mogą zbierać i uprawiać. Jednym z takich przedmiotów jest Sygil, przy czym Sygil Anemo znajduje się w Mondstadt, a Sygil Geo w Liyue. W nowym regionie Inazuma pojawił się własny rodzaj Sigilu – Sigil Elektryczny.

Elektro-Sygile to przedmiot kolekcjonerski dostępny w Inazumie, niezbędny do podniesienia rangi Drzewa Świętej Sakury. Podczas gdy Geo i Anemo Sigils mogą być używane tylko do zakupów w sklepach z pamiątkami, Elektro Sigils Inazumy mają specjalne przeznaczenie. Święte Drzewo Sakury znajduje się na szczycie góry Mt. Yougou w Sanktuarium Narukami i można je rozwinąć, podobnie jak drzewo w Dragonspine. Do awansowania na wyższy poziom tego drzewka potrzebne są Elektro-sygile, które można znaleźć na różne sposoby w całej Inazumie.

Gdzie znaleźć Elektro Sigile w Genshin Impact

Najłatwiejszym sposobem na zdobycie Elektro Sigil jest otwieranie skrzyń. W Inazumie znajdują się skrzynie o różnej wartości. Niektóre skrzynie są zablokowane przez zagadki lub hordy wrogów, ale wykonanie zadań niezbędnych do odblokowania tych skrzyń jest zazwyczaj stosunkowo proste. Skrzynie znalezione w otwartym świecie będą często zawierać broń, doświadczenie przygodowe i prezenty Primogems wraz z Electro Sigils w środku.

Elektro-sygile są również dostępne po ukończeniu niektórych Domen. Kilka domen w Inazumie ma jednorazowe nagrody za ukończenie, a wśród nich są Elektro Sigile. Domeny te różnią się od zwykłych domen wznoszenia artefaktów i broni, które nie dają elektrosygnałów po ukończeniu.

Elektro Sigile można też zdobyć, podnosząc poziom Posągów Siedmiu w Inazumie. Gracze mogą to osiągnąć poprzez zbieranie Elektrokulusów – unoszących się w powietrzu fioletowych Oculusów rozsianych po całej mapie (są one oznaczone ikoną w kształcie iskry na mapie, gdy gracze się do nich zbliżą). Za każdym razem, gdy posąg jest levelowany, gracz otrzymuje pewną liczbę Electro Sigils.

Święte Drzewo Sakury ma obecnie 50 poziomów, a zdobywanie kolejnych poziomów zapewnia niesamowite nagrody. Obejmuje to materiały do wznoszenia talentów, kule do broni, znajomości i splecione losy, korony wglądu i wiele innych. Gracze będą więc chcieli zdobywać Elektro-Zygil, gdy tylko będzie to możliwe, aby otrzymać te wspaniałe nagrody.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1