Genshin Impact: Oto jak zdobyć Barbarę za darmo – Jak zdobyć Barbarę?

Jak Genshin Impact w dalszym ciągu utrzymuje się trend, coraz więcej graczy stara się mieć najlepszą partię do gry. Nawet jeśli można gdzieś dotrzeć z postaciami początkowymi, nie są one idealne. Zazwyczaj brakuje im użyteczności, skórki lub obrażeń, które zapewniłyby ci spokojne przeżycie podczas misji. Możesz jednak otrzymać Barbarę – diakonisę kościoła Favonius za darmo! Tak, dobrze przeczytałeś, spełniając pewne proste wymagania, możesz odblokować Barbarę za darmo w Genshin Impact. Bez dalszych ceregieli, dowiedzmy się, jak.


Jak zdobyć Barbarę za darmo w Genshin Impact

Zazwyczaj odblokowywanie postaci odbywa się poprzez system Gacha. Dostajesz Prismogems, i wymieniasz je na Życzenia. Życzenia mogą upuszczać przedmioty i postacie od 3 do 5 gwiazdek. Jeśli zdobędziesz jakiś przedmiot, otrzymasz Stardust, i postacie przyznają Starglitter. Obie te waluty można wymieniać w zakładce sklepu, aby kupić więcej życzeń lub innych przedmiotów. Wspomniane wcześniej pryzmogemy zdobywasz, wykonując misje i otwierając skrzynie w otwartym świecie. Można je również wymienić na Kryształy Genesis, walutę kupowaną za prawdziwe pieniądze w grze.

Ale tym razem nie tylko ci, którzy chcą, zostaną pobłogosławieni. Wszyscy, którzy utworzyli swoje konto przed 28 września, będą mogli zdobyć Barbara przez osiągnięcie poziom 20. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, nie rozpaczaj. Każde konto utworzone wcześniej łatka 1.1 przybywa na stronie 11 listopada jest również uprawniony do odblokowania jej. Dlatego wszystko, co musisz zrobić, to dosięgnąć Przygoda Ranga 20 zanim pojawi się łatka, aby otrzymać Barbarę za darmo w Genshin Impact


Barbara – lśniąca idolka Mondstadt

Barbara jest 4-gwiazdkowy charakter, ale nie dajcie się zwieść. Jej umiejętności i synergie są świetne w szerokim zakresie kompotów, jak również w grze wieloosobowej. Barbara używa wody do każdego ataku, co pozwala na wiele kombinacji. Jak wyjaśniliśmy w naszym Poradnik dla początkujących, Genshin ma wiele różnych mocy żywiołów, które reagują na siebie nawzajem.

Patch 1.1 przyniesie nam więcej zadań i innych Jakość życia zmiany, a także nowe systemy w całym świecie i postacie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, sprawdź naszą stronę, aby być zawsze na bieżąco nie tylko z tą grą, ale także z wieloma innymi.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1