Genshin Impact: Jakie stworzenia można złapać za pomocą sieci Omni-Ubiquity

Wraz z premierą Genshin Impactnowy 2.Dzięki gadżetowi 3, Omni-Ubiquity Net, gracze będą mogli replikować stworzenia z otwartego świata, aby umieścić je we wnętrzu Serenitea Pot. Istnieją jednak pewne ograniczenia, jeśli chodzi o stworzenia, które można zdobyć. Jak pokazano w Archiwum w sekcji Istoty żywe i dzikie zwierzęta, stworzenia, które można złapać, będą miały ikonę sieci w lewym górnym rogu ich portretu.

Po ukończeniu wydarzenia „Akta sprawy Bantan Sango: Wojowniczy pies” gracze otrzymają sieć wszechobecności. Gracze będą jednak musieli wytropić stworzenia, które chcieliby odtworzyć w swojej Serenitea Pot. Gracze mogą spotkać niezliczoną liczbę stworzeń podczas eksploracji rozległej mapy Teyvat. Wiele z tych stworzeń można znaleźć w dość powszechnych miejscach, podczas gdy inne wymagają bystrzejszego oka, aby je dostrzec w dziczy.

Gracze powinni ostrożnie podchodzić do każdego ze stworzeń, ponieważ wiele z nich łatwo się przestraszy i może uciec, zanim gracze będą mieli szansę je schwytać. Najlepiej będzie, jeśli gracze przełączą się w tryb wędrówki, gdy zauważą stworzenie, które chcą zdobyć. Następnie należy powoli posuwać się naprzód, aż stwór znajdzie się w zasięgu Wszechobecnej Sieci. Jeśli gracze będą wystarczająco uważni, mogą sprawić, że ich ulubione stworzenia dołączą do Paimona w Genshin ImpactSerenitea Pot.

Genshin Impact: Możliwe do zdobycia ptaki i ich lokalizacje

Z odmian gołębi w Genshin Impact, White, Graywing, Crimsonflank i Black King można znaleźć przed postacią niezależną Timmy przy wejściu do Mondstadt. Aby je łatwo znaleźć, gracze mogą skorzystać z punktu teleportu tuż za Mondstadt. Gołębie Brightcrown można natomiast znaleźć w pobliżu Genshin ImpactW Gildii Poszukiwaczy Przygód w Liyue na moście obok postaci niezależnej Chaoxi. Gołębie są stłoczone razem, więc gracze powinni podchodzić raczej z obu stron mostu niż od środka.

Zięby są jednymi z najpospolitszych stworzeń. Karmazynowe zięby można znaleźć na moście po lewej stronie od punktu teleportu w wiosce Qingce – gdzie gracze mogą poznać przepis na Qingce Stir Fry w Wpływ Genshin – lub na Punkcie Stormbearer, ukrywając się pod wysoką trawą. Złote i szmaragdowe zięby można znaleźć wzdłuż mostu poniżej Jueyun Karst. Zięby śnieżne można znaleźć poniżej punktu teleportu nad jeziorem Starfell, wzdłuż polnej drogi.

Inne skrzydlate stworzenia to fiołkowe ibisy i wrony. Oba te stworzenia można znaleźć w Inazumie, choć Ibisa Fioletowego najczęściej można spotkać w pobliżu zbiorników wodnych. Aby szybko złapać kota, gracze mogą skorzystać z punktu teleportu między Wąwozem Musoujin a Plażą Nazuchi, gdzie kilka kroków dalej można znaleźć Fioletowego Ibisa. Wrony można spotkać wzdłuż schodów prowadzących do Sanktuarium Narukami.

Oddziaływanie Genshin: Możliwe do zdobycia bestie i ich lokalizacje

W przypadku niektórych stworzeń z sekcji Bestie w Archiwum, gracze będą musieli przetrwać zimno w Smoczych Górach, aby ich schwytanie się powiodło. Lisy śnieżne można znaleźć w Dragonspine na poboczach ścieżek lub w ukryciu, podczas gdy śnieżne bojary można znaleźć prowadzące do wejścia do Wielkiego Króla Śnieżnych Bojów. Karmazynowe lisy i wiewiórki można znaleźć w dowolnym miejscu na Teyvat, ukrywając się wśród drzew i wysokiej trawy. Kicuny można znaleźć w okolicy Inazumy; jeden znajduje się na lewo od punktu teleportu do wioski Konda.

Do powszechnie znanych stworzeń należą Koty. Kilka rodzajów można już znaleźć w garnku Serenitea w Uderzenie Genshina, ale gracze mogą również złapać Szarego Śnieżnego Kota i Kota o imieniu Szafir. Szare koty śnieżne można znaleźć w Mondstadt i w tawernie Koci Ogon. Kota o imieniu Szafir można znaleźć na zewnątrz zakładu pogrzebowego Wangsheng, który jest kierowany przez Hu Tao, użytkownika broni pirotechnicznej.

Łasice można znaleźć w różnych wariantach: Śnieżny, Czerwony-Ogoniasty i But. Jak sama nazwa wskazuje, łasice śnieżne można znaleźć w Smoczym Grzbiecie. Mają tendencję do ukrywania się w mniejszym stopniu niż Śnieżne Lisy, więc gracze powinni zachować szczególną ostrożność, gdy się do nich zbliżają, ponieważ wtapiają się w śnieg. Łasice o czerwonych ogonach można znaleźć na południe od obozowiska Kujou w Inazumie lub uwięzione wewnątrz dużego bursztynu utworzonego wzdłuż góry Liyue. Hulao. Gracze mogą z łatwością rozbić kamień postacią używającą broni Claymore w Oddziaływanie Genshin.

Genshin Impact: Inne możliwe do zdobycia dzikie zwierzęta i ich lokalizacje

W kategorii Inne w Archiwum gracze mogą znaleźć możliwe do zdobycia stworzenia, które zazwyczaj dostarczają zasobów do innych funkcji, takich jak gotowanie w Genshin Impact. Crystalflies występują w następujących odmianach: Anemo, Electro, Cryo i Geo. Jak sugerują nazwy, w Mondstadt można znaleźć krystalicznice Anemo, w Inazumie – elektro, w Dragonspine – krystalicznice Cryo, a w Liyue – krystalicznice Geo. Te krystaliczne muchy mogą być używane do tworzenia żywicy skondensowanej.

Sunset, Golden i Sunny Loaches można znaleźć wzdłuż brzegów bagna Liyue’s Dihua. Zwykłe Żaby i Żaby Błotne można znaleźć wzdłuż brzegów małych zbiorników wodnych, choć Żaby Błotne lepiej się kamuflują. Niebieskie żaby pojawiają się w czystych, przejrzystych wodach, takich jak jezioro otaczające punkt teleportacyjny Springvale. Żaby te można także wykorzystać do przyrządzenia eliksirów w Uderzenie Genshinaulepszoną ławką do craftingu.

Kraby hodowlane w Uderzenie Genshin jest popularnym zajęciem ze względu na fakt, że kraby są podstawowym składnikiem potężnych dań buff. Złote, Słoneczne i Oceaniczne Kraby można znaleźć na plażach i wybrzeżach Mondstadt i Liyue, a Ogólne i Bladoczerwone Kraby można znaleźć na plażach Inazumy. Jeśli chodzi o jaszczurki, niebieskie, czerwone i zielone można znaleźć wszędzie, natomiast jaszczurki Pith można znaleźć tylko w Inazumie. Gracze mogą także niszczyć struktury roślinne, takie jak trawa czy małe drzewka, aby je rozmnażać. Unagi ozdobne i Unagi czerwonopłetwe można znaleźć wystające z piaszczystych brzegów Inazumy.

W miarę jak gracze zaczynają odkrywać nowe Wpływ Genshin Należy pamiętać, aby zachować dystans i uważać na otoczenie, ponieważ w pobliżu mogą czaić się różne stworzenia. Jeśli gracze nie są pewni, czy dane stworzenie może zostać schwytane, mogą sprawdzić je w Archiwum w zakładce Istoty żywe i dzikie zwierzęta. Gracze mogą również dowolnie rozmieszczać sieć wszechobecności, aby sprawdzić, czy jest ona w stanie. Uderzenie Genshin gracze mają do odkrycia całą mapę Teyvat i, na szczęście, cztery możliwe królestwa Serenitea Pot Realms do wypełnienia.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1