Genshin Imapct Darmowe postacie: jak odblokować każdą darmową postać

Wpływ Genshina ma mnóstwo postaci. Gra wystartowała z ponad dwudziestoma postaciami, a kolejne będą stopniowo dodawane do gry w miarę jej aktualizacji i rozwoju. Wiele z nich kosztuje, czy to w grze, czy w prawdziwej gotówce – ale na szczęście jest ich kilka Darmowe postacie w grze, także.

Większość grywalnych postaci w Genshin Impact zdobywa się poprzez wykonywanie Życzeń, system Gacha losuje się z banerów. Możesz zdobyć walutę w grze, aby kupić te losowania, ale możesz też wydać prawdziwe pieniądze, aby je zdobyć. W tym sensie, każda postać w Genshin Impact może być darmowa – tak jak można ją zdobyć w wyniku losowania darmowej gachy. Jeśli jednak tego nie zrobisz… wtedy Twój portfel musi się otworzyć.

Oto dlaczego prawdziwie darmowe postacie w Genshin Impact są tak ważne. Postacie te są odblokowywane w trakcie całej historii, w określonej kolejności, i dadzą ci solidny dostęp do dobrego zestawu umiejętności, wybuchów żywiołów i umiejętności, co z kolei pozwoli ci przemierzać świat niezależnie od tego, co otrzymasz od swoich życzeń.

Lista darmowych postaci w Genshin Impact: wszystkie darmowe postacie i jak je zdobyć

Jak dotąd w Genshin Impact jest w sumie sześć darmowych postaci – siedem, jeśli liczyć głównego bohatera. Poniżej wymieniamy je wszystkie i opisujemy, jak je zdobyć. Niektóre z tych opcji wymagają osiągnięcia określonego poziomu AR; zapoznaj się z naszym poradnikiem dotyczącym zdobywania EXP w randze przygody, jeśli chcesz szybko podnieść poziom.

Warto wiedzieć, jak dobre są darmowe opcje postaci w porównaniu z innymi. W tym celu możesz albo sprawdzić naszą listę Genshin Impact Tier List, na której znajdziesz każdą postać, albo czytać dalej – poniżej opisujemy, na którym poziomie umieściliśmy każdą darmową postać, od poziomu S do A, B i C. 

Bliźniak Podróżnik (protagonista)

To chyba rozumie się samo przez się, ale pierwszą wolną postacią jest Bliźniak Podróżnik, główny bohater. Rozpoczynasz grę, wybierasz bliźniaka, wybierasz kanoniczne lub inne imię protagonisty i ruszasz w drogę.

Protagonista jest przyzwoitą postacią – umieściliśmy go na poziomie B. Podróżnik jest wyjątkowy, ponieważ może posługiwać się elementem Anemo lub Geo, co daje mu dwa unikalne zestawy ruchów. Zawsze używają miecza, jednak. Jako podstawowy bohater jest dość przeciętnym mistrzem we wszystkich dziedzinach, ale w żadnej nie jest mistrzem.

Amber

Prawdopodobnie nie potrzebujesz tej strony, by opowiedzieć ci o Amber, ponieważ podobnie jak główna bohaterka Zostaje ci przedstawiona niemal natychmiast jako część otwarcia Genshin Impact.

Amber jest pierwszym użytkownikiem łuku i żywiołem ognia. Łatwo się nią gra, co jest świetne, ale jej obrażenia i zestaw umiejętności są dość podstawowe – jest na poziomie D, który jest obecnie naszym najniższym poziomem. Dopóki nie odblokujesz innej postaci z elementem piro, jest ona niezbędna do użycia.

genshin_impact_free_characters_lisa.jpg

Lisa

Lisa jest odblokowywana w miarę postępów w fabule gry. Zadanie, które spowoduje, że Lisa pojawi się w Twojej drużynie to zadanie „Iskry wśród stron”; to tylko zadanie 5 rangi przygody, więc Lisa odblokuje się dość wcześnie. 

Lisa używa żywiołu błyskawicy/elektro. Ma przyzwoitą magię obszarową, przydatną umiejętność, która sprawia, że crafting jest tańszy, i jest potężny… ale nie doskonały. Ma rangę C. 

Kaeya

Również dostępna w okolicach 5. rangi przygody jako część najwcześniejszych głównych zadań fabularnych jest Kaeya. To wszystko dzieje się w tym samym czasie, co u Lisy. Zadanie, które wskaże ci drogę do Kaeyi to „Crash Course”, a jego wykonanie pozwoli ci odblokować tę postać.

Kaeya robi większe wrażenie, niż jest w rzeczywistości. Jego błyskotliwe techniki miecza i żywiołu lodu zrobią na tobie wrażenie, ale w ogólnym rozrachunku jest on nadal dość przeciętny – jest jednak po lepszej stronie darmozjadów i według nas jest postacią klasy C. 

Xiangling

Xiangling jest ostatnią z darmowych postaci odblokowanych dzięki zadaniom w Genshin Impact – jest najlepsza i najtrudniejsza do zdobycia. Oczywiście. Jest także dostępna w losowaniach banerów, a jeśli dopisze ci szczęście, możesz zdobyć ją jako pierwszy.

Aby zdobyć Xiangling, musisz osiągnąć 20. rangę przygody, a następnie podejmij wyzwanie Spiralna Otchłań – konkretnie Komnata 3 na Piętrze 3, dla przypomnienia. Dostęp do niej można uzyskać poprzez zakładkę Wydarzenia, gdzie można wejść do Otchłani.

Xiangling awansowała na poziom S dzięki jej potężnym atakom z dystansu bronią Polesarm i świetnemu wybuchowi żywiołów – choć jej umiejętności żywiołów są trochę słabe. Nie jest ona najlepszą postacią z żywiołem ognia w grze, ale jest blisko.

Noelle

Noelle spada tylko z bannera życzeń, ale mamy dobrą wiadomość: jest to gwarantowany drop. Jest to część samouczka w grze Noelle upada przy pierwszym pociągnięciu 10 życzeń z Sztandaru Początkującego która pojawia się w samouczku w grze, wprowadzającym życzenia.

Noelle po prostu wślizgnęła się na naszą listę B, głównie dzięki jej świetnemu atakowi szarży i ogólnie potężnym obrażeniom zadawanym za pomocą Claymore. Jej umiejętności związane z geoelementami to także rzadkie umiejętności defensywne, które są niezwykle przydatne.

Barbara

Barbara jest drugą najlepszą z potencjalnie darmowych postaci w Genshin Impact, ale jest darmowa tylko przez ograniczony czas. Aby ją zdobyć, musisz po prostu osiągnięcie Rangi Przygody 20 – ale musisz to zrobić, zanim gra otrzyma swoją wersję 1.1 aktualizacja. Potraktuj ją jako nagrodę za wczesną adopcję. Zostanie wysłana pocztą, gdy zdobędziesz AR20.

Barbara jest na naszej liście postacią klasy A, a jest świetna, ponieważ posiada przydatne umiejętności związane z leczeniem. Ma również potężne magiczne ruchy oparte na wodzie – ale tak naprawdę chcesz ją mieć ze względu na jej zdolności lecznicze jako wsparcie dla partii. 

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1