Genshin Impact: Jak zdobyć Venti

Venti jest bardzo potężną postacią władającą łukiem w grze Genshin Impact, i wielu graczy z pewnością będzie zainteresowanych jego odblokowaniem. Jednakże, jako postać pięciogwiazdkowa w Uderzenie Genshina, Venti jest niezwykle rzadki i fani będą musieli mieć szczęście po swojej stronie, jeśli chcą go zdobyć. Dla tych graczy, którzy chcieliby dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje, poniżej przedstawiamy szczegóły.

Genshin Impact: Jak zdobyć Venti

Na początek, jedynym sposobem na odblokowanie Venti w Genshin Impact w chwili pisania tego tekstu jest Życzenie dla niego. Jak wielu graczy wie, Życzenia kupuje się za Przeplecione Losy lub Zaakceptowane Losy, które można kupić za Primogemy, i stanowią one podstawę mechaniki gacha w grze. W związku z tym nie ma gwarancji, że gracze odblokują Venti, gdy będą za niego tęsknić, a w rzeczywistości szansa, że tak się stanie, jest bardzo mała.

Kontynuuj przewijanie, aby czytać dalej
Kliknij przycisk poniżej, aby uruchomić ten artykuł w widoku skróconym.

Zacznij teraz

Dokładniej rzecz biorąc, istnieje 0.6% szans na to, że gracz odblokuje 5-gwiazdkową postać taką jak Venti, gdy złoży życzenia na sztandarze Ballada w kielichach. Co więcej, nawet jeśli graczowi uda się odblokować pięciogwiazdkową postać, możliwe jest, że zamiast Venti otrzyma kogoś takiego jak Diluc lub Mona. Oznacza to, że można wykonać ogromną liczbę Życzeń bez odblokowywania konkretnej postaci, a nawet ci gracze, którzy mocno angażują się w grę Wpływ Genshinamikrotransakcje z pewnością nie gwarantują otrzymania Venti.

W związku z tym, fani powinni być pewni, że są w stanie kontrolować swoje oczekiwania podczas składania życzeń Genshin Impact, ponieważ jest bardzo mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek udało im się odblokować konkretną 5-gwiazdkową postać. Nawet przedmioty 4-gwiazdkowe są dość rzadkie, pojawiają się w około 5%, i choć jest to niewątpliwie ogromny skok w stosunku do 0.6% szans związanych z przedmiotami 5-gwiazdkowymi, fani powinni być świadomi faktu, że prawdopodobnie nie otrzymają postaci z tej kategorii.

Warto zauważyć, że system Życzeń posiada mechanikę, która gwarantuje, że gracz otrzyma 5-gwiazdkowy przedmiot przynajmniej raz na 90 Życzeń. Rzeczywiście, jeśli Wpływ Genshina fan nie odblokował 5-gwiazdkowego przedmiotu po 89 Życzeniach, może być pewny, że otrzyma go przy następnym Życzeniu. Nie ma jednak pewności, że będzie to Venti, a nawet postać, dlatego gracze nie powinni oczekiwać, że ta zasada miłosierdzia bardzo pomoże w tej kwestii.

Genshin Impact jest już dostępny na urządzeniach mobilnych, PC i PS4, a później także na Switchu.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1