GTA 5: Lokalizacja Agencji | Gdzie kupić

Dodatek DLC Kontrakt w GTA V jest jednym z największych dodatków DLC, jakie wydało Rockstar, zaraz po Doomsday Heist. W grze będzie można kupować agencje, które będą służyły jako główne miejsce, z którego Franklin Clinton będzie wykonywał zlecenia. Wraz z agencją gracze mogą otrzymać zbrojownie, warsztaty dla pojazdów i wiele więcej.

Gdzie kupić agencje w GTA 5

Wydaje się, że z jakiegoś powodu panuje duże zamieszanie co do tego, gdzie gracze mogą kupić te agencje. Aby wyjaśnić wszelkie niejasności, Agencje w GTA 5 można kupić na stronie Dynasty 8 Executive w grze.

Po prostu wejdź na komputer i przejdź na stronę Dynasty 8. Będziesz mógł wybrać biura / agencje i wybrać spośród kilku z nich.

Obecnie jest dziewięć agencji, do których gracze mają dostęp:

  • Kayton w Rockford Hills
  • Budynek Lombank w Rockford Hills
  • International Online Unlimited w Rockford Hills
  • Budynek Celltowa w Kanałach Vespucci
  • Galileo House w Hawick
  • Budynek Financial Plaza w Małym Seulu

Ceny wahają się od 2 milionów do około 3 milionów dolarów. Najprawdopodobniej w późniejszym czasie zostaną dodane inne lokalizacje, być może jeszcze lepsze.

Jeśli chodzi o to, które z nich jest najlepsze, to tak naprawdę nie ma jednego, które by się wyróżniało. Zasadniczo wszystkie wnętrza agencji są takie same, niezależnie od wybranego budynku czy lokalizacji. Wszystko sprowadza się do tego, co najbardziej ci odpowiada, jeśli chodzi o lokalizację.

Chcesz wybrać coś bardziej zbliżonego do innych nieruchomości, ale poza tym nie ma żadnej różnicy. Wszystko opiera się na subiektywnym guście.

Aby wyjaśnić to, co powiedziałem powyżej o dodawaniu nowych lokacji, w tej chwili są to tylko spekulacje, ale może to być podobny scenariusz, jak w przypadku Doomsday Heist.

Niemniej jednak, nawet jeśli nie chcesz kupować agencji, prędzej czy później będziesz musiał to zrobić, ponieważ misje z dodatku The Contracts DLC muszą być organizowane właśnie stamtąd.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1