Genshin Impact – Wszystkie Electro Postacie w grze

Genshin Impact dzieli wspólne elementy z gier fantasy na siedem różnych kategorii. Wszystkie grywalne postacie w grze potrafią manipulować jednym z tych żywiołów, a większość z nich korzysta w tym celu z mocy Wizji. Elektroelektroniczny żywioł jest czasami krytykowany za brak wielu zastosowań, ale mimo to wiele postaci z Elektro-Wizjami jest naprawdę bardzo potężnych. Może nie są w stanie roztopić lodu ani zamrozić wody tak jak postacie Pyro i Cryo, ale nadal mogą służyć jako główny DPS, dodatkowy DPS, a w niektórych przypadkach nawet jako wsparcie.

W tej chwili w grze jest pięć grywalnych postaci elektropostaci, przy czym zauważalny jest brak postaci władających bronią palną. Spośród tych pięciu postaci tylko jedna jest 5-gwiazdkowa, ale nawet wiele z tych 4-gwiazdkowych jest w stanie przetrwać w walkach drużynowych dzięki temu, jak bardzo są dobre. Najprawdopodobniej w przyszłych aktualizacjach zostanie dodanych więcej postaci, ale żadna z nich nie została pokazana w Genshin ImpactGenshin Impact nie zawierał zapowiedzi fabuły w jakikolwiek sposób zorientowanej na żywioł Electro, więc w chwili obecnej gracze wciąż zgadują, co ich czeka w przyszłości.

Przewiń dalej, aby czytać dalej
Kliknij poniższy przycisk, aby rozpocząć ten artykuł w widoku skróconym.

Zacznij teraz

Lisa – Bibliotekarka Rycerzy Favoniusa

Każda strona Genshin Impact Gracze powinni wiedzieć kim jest Lisa, ponieważ jest ona jedną z czterech postaci, które wszyscy gracze otrzymują za darmo podczas prologu gry. Jako bibliotekarka Rycerzy Favoniusa, Lisa jest bardzo dobrze zorientowana we wszystkim, co okazuje niemal tak samo jak swój flirt z Podróżnikiem. Jako użytkownik katalizatora, Lisa może łatwo zastosować efekt statusu Electro, dzięki czemu świetnie nadaje się do wywoływania reakcji żywiołowych, takich jak Swirl czy Overloaded. Jej umiejętność żywiołu uderza na dużym obszarze i zadaje duże obrażenia. Jest to jedna z najlepszych darmowych postaci, jakie gracze mogą zdobyć w grze.

Beidou – kapitan floty Crux

Bediou służy jako kapitan Floty Crux w Liyue i jest jedną z jedynych osób, które nie boją się Tianquana z Qixing, Ningguanga. Jako posiadaczka claymore’a jest w stanie zadawać duże obrażenia w walce wręcz, a jej umiejętność żywiołu pozwala jej dłużej pozostawać w centrum wydarzeń. Beidou może zadawać obrażenia dzięki swojej umiejętności żywiołu, pochłaniając ciosy od przeciwników, aby zadać druzgocący cios, a żeby było jeszcze lepiej, zmniejsza również ilość kondycji zużywanej podczas pływania.

Fischl – Prinzessin Der Verurteilung

Nazywająca siebie Prinzessin Der Verurteilung (Księżniczka Potępienia), Fischl jest potężną postacią wspierającą Elektro. Używa łuku elektrycznego, ale jej prawdziwa moc pochodzi z jej umiejętności żywiołów i towarzysza. Fischl jest w stanie przywołać Oza, kruka, który zadaje wrogom obrażenia od elektryczności, i pozostanie on na polu gry nawet jeśli gracz zmieni postać. Oznacza to, że może ona zadawać obrażenia nawet wtedy, gdy główny DPS jest wyłączony, a także ułatwia tworzenie reakcji żywiołów.

Nadchodzące postacie elektro

Na chwilę obecną nie ma potwierdzonych nowych postaci Electro, choć jest prawdopodobne, że fani zobaczą kiedyś posiadacza Electro Vision z bronią kijową. Istnieją już dwie postacie z Electro Claymore i po jednej z każdym innym typem broni, ale o dziwo nie ma żadnego posiadacza Polearm. Broń i żywioł wydają się być dla siebie stworzone, więc dziwnie jest to widzieć, ale być może nowa postać zostanie dodana, gdy gracze zapuszczą się do Inazumy, domeny Elektro Archona, Baala.

Elektropodróżnik

Skoro mowa o podróży do Inazumy, wydaje się bardzo prawdopodobne, że Podróżnik odblokuje zdolności Electro po interakcji z tamtejszą statuą Siedmiu. Podróżnik zyskał moce Anemo w Mondstadt i umiejętności Geo w Liyue, więc wydaje się, że ten trend będzie się utrzymywał. Jeśli chodzi o to, jak działałby Elektropodróżnik, trudno powiedzieć w tym momencie, ale gracze będą mogli dowiedzieć się tego w następnym rozdziale, po tym jak Genshin Impact’s 1.3 aktualizacja w końcu nadchodzi. Prawdopodobnie będzie on używał miecza, tak jak Anemo i Geo-podróżnik, i będzie miał dwie różne umiejętności dla swojej umiejętności żywiołowej i wybuchowej.

Gracze mogą żywić negatywne uczucia w stosunku do żywiołu Elektro jako całości, ale jasne jest, że postacie z Wizjami Elektro są bardzo potężne. Keqing jest jedną z najlepszych podstawowych postaci DPS w grze, a Razor świetnie się sprawdza w grze free-to-play, gdy graczom uda się go zdobyć. Fisch jest niemal niezrównany jako DPS wsparcia (zwłaszcza na 6. poziomie konstelacji), a nawet Lisa ma swoje zastosowania, mimo że jest postacią wolną.

Genshin Impact jest już dostępna na urządzeniach mobilnych, PC i PS4, a później na Switchu.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1