Najlepsze (i najgorsze) reakcje żywiołów w Genshin Impact

Reakcje żywiołów są ważną częścią Genshin Impact. RPG z otwartym światem autorstwa MiHoYo jest pełne niebezpieczeństw, a nauka korzystania z różnych żywiołów w grze może zadecydować o tym, czy pokonasz bossa, czy też cała drużyna zostanie zmieciona z powierzchni ziemi. Jednak nie wszystkie Reakcje Żywiołowe są jednakowe. Jakie są więc najlepsze reakcje żywiołów w Uderzenie Genshina – i który z nich jest najgorszy?

Zrozumienie Genshin Impactcombosy Elementów mogą znacznie ułatwić walkę. Każda postać w grze ma swoje własne preferencje dotyczące żywiołów. Na przykład, Noelle i Zhongli używają Geo, Bennett i Hu Tao używają Pyro, a Keaya i Ganyu używają Cryo. W grze występuje obecnie sześć żywiołów: Anemo (wiatr), Cryo (lód), Electro (błyskawice), Geo (ziemia), Hydro (woda) i Pyro (ogień). Każdy żywioł reaguje na inne w specyficzny sposób, więc zrozumienie tych reakcji jest ważne.

Inną świetną reakcją żywiołową jest Swirl, która polega na połączeniu żywiołu Anemo z Cryo, Electro, Hydro lub Pyro. Zawirowania zadają dodatkowe obrażenia od żywiołów i rozprzestrzeniają efekt, co może być bardzo przydatne przy likwidowaniu większych grup wrogów. Ważną częścią jest upewnienie się, że Anemo Swirl jest połączone z żywiołem, na który przeciwnicy są słabi, tak aby było super skuteczne.

Reakcje żywiołów, takie jak Roztopienie i Odparowanie, są przydatne do zadawania obrażeń, choć Krystalizacja jest prawdopodobnie najgorszą reakcją żywiołów w grze Genshin Impact już teraz. Dzieje się tak dlatego, że Krystalizacja pojawia się, gdy Geo jest połączony z żywiołami Cryo, Electro, Hydro lub Pyro i po prostu tworzy kryształową tarczę. Aby uzyskać tę reakcję, gracze będą potrzebowali użytkownika Geo, a wielu użytkowników Geo ma już buffa tarczy w Genshin Impact, co sprawia, że Crystalize wydaje się trochę niepotrzebne.

Więcej elementów zostanie dodanych do Uderzenie Genshina w przyszłych aktualizacjach, w tym nowej, która podobno pojawi się wraz z Dainsliefem w nadchodzącej zawartości. Z tego powodu sposób działania Reakcji Elementarnych może ulec zmianie – a to z pewnością może oznaczać, że gracze będą mieli więcej Reakcji Elementarnych do wykorzystania w Genshin Impact w przyszłości.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1