Data premiery Xiao Banner Genshin Impact prawdopodobnie wyciekła

Genshin Impact nie wstydzi się wypuszczać nowej zawartości. Od premiery gry zaledwie dwa miesiące temu, fani mogli cieszyć się kilkoma nowymi aktualizacjami, w tym ważnym wydarzeniem w grze, nowymi regionami i kilkoma potężnymi grywalnymi postaciami.

Wygląda na to, że wraz ze zbliżającym się nowym rokiem, miHoYo nie ma zamiaru zwalniać tempa. Podróżnicy są dość pewni, że jedna z kolejnych aktualizacji pojawi się około 23 grudnia 2020 roku Genshin Impact przeciek mówi, że gracze mogą spodziewać się podwójnej aktualizacji postaci w lutym, kiedy to Xiao i „Weiwei” rzekomo się pojawią.

Informator NEP NEP podzielił się informacją, że pięciogwiazdkową postacią, która pojawi się w grze od 3 lutego 2021 roku, będzie posiadacz Electro Vision o imieniu Weiwei. Xiao, pięciogwiazdkowa kijanka Anemo, pojawi się w grze 24 lutego. Jak zauważył NEP NEP, przecieki te należy traktować z przymrużeniem oka.

Przede wszystkim, „Weiwei” może być błędnym tłumaczeniem, jak wynika z tweeta samego autora przecieku. To powiedziawszy Genshin Impact Postać będzie najwyraźniej posługiwać się claymore’em Electro i pojawi się u boku czterogwiazdkowego maga Anemo o imieniu Mimiko. Z drugiej strony, długo oczekiwany Adeptus Xiao ma się pojawić wraz z czterogwiazdkową postacią Dendro o imieniu Yaoyao, która podobnie jak Mimiko, podobno włada katalizatorami.

Przecieki Aktualizacja 1.3 sztandar (Lantern Festival ��):

(ziarnko soli)

Weiwei 5*: 3 lutego (Electro)

Xiao 5*: 24 Fevrier (Anemo)

Mimiko 4*: (Anemo)

Yaoyao 4*: (Dendro)#GenshinImpact #原神 fot.twitter.com/o8qxB0LlHE

– NEP NEP Genshin Impact Leaks ❄️ (@Nepnep_Impact) 7 grudnia 2020 r

„Fevrier” to po francusku luty, więc fani mogą założyć, że źródłem tego przecieku był francuski lub francuskojęzyczny gracz, ale poza tym niewiele wiadomo. Nawet NEP NEP, który podzielił się tą informacją, zachowuje ostrożność. W związku z tym, gracze powinni pamiętać, że takie przecieki są prawie zawsze udostępniane z zastrzeżeniem „ziarna soli”, więc chociaż dobrze jest o tym pamiętać, nie powinno to być uważane za oznakę nielegalnego przecieku.

W związku z tym, gracze wiedzą o wydarzeniu Lantern Festival, czyli Festiwal Świateł, od czasu bety gry, choć pierwotnie było to wydarzenie marcowe. Nie jest przesadą, że Xiao, o którym mówi się, że będzie elementem festiwalu, zostanie wprowadzony tuż przed główną częścią wydarzenia, lub coś podobnego. Poza Xiao, Podróżnicy wiedzą już o rychłym przybyciu Ganyu, Albedo i kilku innych postaci, po prostu z racji ich obecności w becie i innych dogodnie dopasowanych przecieków.

Niezależnie od tego, czy Xiao pojawi się 24 lutego, czy nie, gracze mogą być pewni, że w niedalekiej przyszłości będą mogli złożyć życzenia dla postaci Anemo. Są oni jedną z niewielu niewprowadzonych, ale widocznych postaci w grze Genshin Impact, więc na pewno prędzej niż później dołączą do grona takich magnesów pieniężnych jak Zhongli czy Tartaglia.

Wpływ Genshin jest już dostępna w App Store, Google Play, na PC i PS4, a obecnie trwają prace nad wersją na Switcha.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1