Bassmaster Fishing 2023: Jak znaleźć dobre miejsca

Seria Bassmaster Fishing jest w dużym stopniu oparta na rzeczywistych turniejach wędkarskich Bassmaster, które odbywają się regularnie. Jest to zaskakująco zabawna gra, w której rywalizujesz lub rzucasz wyzwanie profesjonalnym wędkarzom z Elite Tour w rzeczywistych miejscach. W grze możesz także wspinać się po szczeblach kariery, rozwijać swoją karierę wędkarską, a nawet zdobywać sponsorów, którzy pomogą ci w twojej podróży.

Dostępny jest także tryb wieloosobowy online, w którym możesz rywalizować z przyjaciółmi lub innymi wędkarzami łowiącymi basy z całego świata. Gra zawiera piękne i realistyczne środowiska, w których można łowić różne gatunki ryb i korzystać z różnego sprzętu odpowiedniego dla danego miejsca.

Dziś pomożemy wam znaleźć dobre miejsca do wędkowania w grze Bassmaster Fishing 2023.

Znajdowanie dobrych miejsc do wędkowania w Bassmaster Fishing

Znajdowanie dobrych miejsc do łowienia ryb jest równie ważne, jak twoje umiejętności wędkarskie. Dobre miejsca połowu zwiększają szanse na złapanie większych i lepszych ryb. Zasadniczo możesz łowić gdziekolwiek chcesz, ale nie będziesz łowił niesamowitych ilości ryb, jeśli nie znajdziesz dobrego miejsca do łowienia.

W grze Bassmaster Fishing 2023 znajduje się obecnie 8 różnych jezior i rzek. Wszystkie te miejsca pochodzą z prawdziwego świata i zostały włączone do gry. Wszystkie te miejsca są unikalne i oferują różne rodzaje ryb i środowisk połowu.

Oto 8 różnych lokacji w grze:

  • Jezioro Ray Roberts
  • St. Rzeka Lawrence
  • Jezioro Guntersville
  • Jezioro Hamilton
  • St. Rzeka Johns
  • Jezioro Chickamauga
  • Toledo Bend
  • Rzeka Sabina

Teraz, gdy znasz już wszystkie lokalizacje, musisz przede wszystkim wybrać jedną z nich. Wybierz miejsce, które Ci się podoba, lub miejsce z konkretnym gatunkiem ryb, których szukasz. Po wybraniu konkretnej lokacji możesz zacząć szukać dobrego miejsca do wędkowania.

Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, jest podjechanie blisko linii brzegowej. Podjeżdżaj w pobliże różnych krzewów i roślin, które widzisz, i uważnie obserwuj swoją wyszukiwarkę ryb. Ogólnie rzecz biorąc, należy zwracać uwagę na duże grupy ryb. Wyszukiwarka ryb pomoże Ci zobaczyć różne rozmiary ryb oraz ich ogólną liczbę w danym obszarze.

Gdy na ekranie wykrywacza ryb zaczynają pojawiać się ryby, należy płynąć powoli. Kiedy już będziesz zadowolony z ilości ryb, czas zacząć łowić. Upewnij się, że znalazłeś idealny kąt i w razie potrzeby dostosuj swoją łódź. Czasami kąt nachylenia łodzi robi ogromną różnicę.

I to wszystko, co musisz wiedzieć, aby znaleźć dobre miejsca do łowienia w grze Bassmaster Fishing 2022. Wykorzystaj swoje otoczenie i sprzęt, aby znaleźć dobre miejsca do wędkowania w różnych lokacjach.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1