Genshin Impact: Czy rodzeństwo Travelera ma kanoniczne imiona

Genshin Impact zawiera ogromną ilość zawartości, od fabuły, przez kooperację, po lochy i wiele więcej. Wszystko rozgrywa się w pięknie zaprojektowanym świecie. Poza walką i eksploracją, gra zawiera imponującą liczbę postaci w swoim spisie. W sumie obecnie dostępne są 32 grywalne postacie, a w planach jest ich jeszcze więcej. Przy tak wielu unikalnych postaciach niektórzy gracze mogą zapomnieć o dwóch, od których wszystko się zaczęło: rodzeństwie Podróżników.

Podczas gdy Genshin Impact daje możliwość wyboru imienia dla Podróżnika, gracze mogą zdecydować się na podążanie za lore ustalonym przez grę i zachować oryginalne imię wybranego bliźniaka. Domyślne imiona bliźniaków to Aether i Lumine. Męski bliźniak to Aether, a żeński bliźniak to Lumine. Dla tych, którzy lubią trzymać się kanonu gry, wybór między mężczyzną a kobietą nie zmienia fabuły w żaden znaczący sposób, poza tym, jak postacie niezależne odnoszą się do bliźniaków.

Na samym początku Genshin Impact, gracze oglądają scenkę, w której bliźniacy walczą z Nieznanym Bogiem, którym, jak niektórzy przypuszczają, jest Paimon, awaryjne pożywienie gracza. Podczas tej bitwy gracze muszą wybrać między bliźniakiem żeńskim lub męskim. Po dokonaniu wyboru gracze mogą nadać bliźniakom dowolne imię, zanim zostaną rzuceni w egzotyczny świat Teyvat.

Aether i Lumine w Genshin Impact: Two Sides Of The Same Coin

W miarę postępów w grze Genshin Impact Jako wybrany bliźniak, świat stanie się epicką przygodą, podczas której Podróżnik będzie próbował odnaleźć zaginione rodzeństwo w ogromnym, nieznanym świecie, do którego został przeniesiony. Gracze mogą wykorzystać Podróżnika do pomocy w rozwiązywaniu problemów w odkrytych przez siebie miastach, takich jak Mondstadt i Liyue, co doprowadzi do cutscenki, w której gracze zobaczą bliźniaka Podróżnika współpracującego z wrogiem: Zakonem Otchłani.

Nadal nie jest jasne, czy drugi bliźniak współpracuje z Zakonem Otchłani z własnej woli, czy też ich kontroluje, więc gracze będą musieli zobaczyć, jak potoczy się ta historia w miarę pojawiania się kolejnych aktualizacji. W międzyczasie Podróżnik będzie przemierzał ziemie Teyvat w czteroosobowej grupie, próbując odkryć wszelkie informacje o zaginionych bliźniakach. Niestety, przydatność Podróżnika zaczyna się dezaktualizować, gdy w późniejszym etapie gry w rosterze pojawia się więcej postaci. Nawet biorąc pod uwagę unikalną zdolność Podróżnika do absorbowania i zmieniania żywiołu, którego używa, może on obecnie używać tylko Anemo (Powietrze) i Geo (Ziemia), inne postacie, które specjalizują się w tych żywiołach, znacznie lepiej nadają się do zajęcia miejsca w czteroosobowej drużynie. Więc choć Aether i Lumine mogą pojawić się w różnych częściach fabuły, wielu graczy nie zobaczy ich w akcji, gdy będą podnosić swoją Rangę Przygody i rozwijać inne postacie.

Aether i Lumine to dwie strony tej samej monety w Genshin Impact i ostatecznie mają niewielki wpływ na to, jak opowiedziana jest historia, poza ich płcią. Gracze mogą wybrać własne, unikalne imiona lub pozostać przy tych, które zostały im nadane, ale bliźniaki mają kanoniczne imiona dla tych, którzy lubią podążać za lore.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1