Genshin Impact: Jak odblokować misje dzienne w Inazumie

Na stronie Uderzenie GenshinW regionie Inazuma gracze znajdą wiele zadań do wykonania i miejsc do odkrycia. Poza głównymi zadaniami dostępnymi w regionie, Genshin Impact Gracze mogą nie zdawać sobie sprawy z tego, że dany region ma również swój własny zestaw unikalnych codziennych zleceń, które można wykonać.

Aby odblokować codzienne prowizje w Inazumie, gracze muszą najpierw udać się do nowego regionu Inazumy i ukończyć wprowadzające zadanie fabularne, które uruchamia się automatycznie po przybyciu na wyspę.  Podczas tej fazy wprowadzającej, gracze zostaną zepchnięci do obszaru Ritou na wyspie Narukami i nie będą mogli zwiedzać, dopóki nie otrzymają przepustki w zadaniu fabularnym „Trzy życzenia”. Gdy gracze otrzymają przepustkę, będą mogli swobodnie podróżować po Inazumie i odkrywać wyspy.

W Gildii Poszukiwaczy Przygód gracze powinni zobaczyć znacznik zadania znajdujący się nad recepcjonistką Katheryne. Po prostu porozmawiaj z Katheryn, aby odblokować opcję przyjmowania codziennych zleceń dla Inazumy.

Gdy gracze odblokują codzienne prowizje z Katheryne, muszą ustawić preferencje dziennych prowizji na Inazuma, aby następnego dnia otrzymać prowizje dla tego regionu. Aby ustawić preferencje regionalne dla prowizji dziennej, gracze muszą najpierw otworzyć swój Podręcznik poszukiwacza przygód w menu gry.

W podręczniku poszukiwacza przygód gracze muszą wybrać zakładkę „Zlecenia” znajdującą się pod zakładką „Doświadczenie”.” Na górze strony z prowizjami gracze zobaczą opcję „wyboru preferowanego regionu, w którym będą wykonywać zadania prowizyjne.” Gracze powinni pamiętać, że po ustawieniu regionu na Inazuma, zmiana wejdzie w życie dopiero następnego dnia, pozostawiając aktualne dostępne prowizje dzienne bez zmian. Jeśli gracze polują na rzadkie osiągnięcia dziennego zlecenia w Mondstadt lub Liyue, muszą ręcznie ustawić preferowany region z powrotem lub ustawić go na losowy.

Dla graczy zmagających się z hodowlą różnych materiałów specyficznych dla danego regionu Inazumy, ustawienie codziennych prowizji na region jest doskonałym sposobem na stopniowe gromadzenie materiałów potrzebnych do zdobycia sztandaru Inazumy. Dodatkowo, dla graczy, którzy znudziły się już codzienne zlecenia w Mondstadt i Liyue, wprowadzono wiele urozmaiceń w codziennych zleceniach w regionie Inazuma.

Uderzenie Genshina jest dostępna na Mobile, PC, PS4 i PS5, a wersja na Switcha jest w przygotowaniu.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1