Jak sprawić, by gra DELTARUNE Rozdział 2 była pełnoekranowa

Niestety, największą wadą DELTARUNE nie była sama fabuła i grywalność, ale brak optymalizacji ekranu. To ostatecznie zabiło doświadczenie większości graczy, zwłaszcza tych początkujących. Chociaż oficjalne ustawienie lub opcja może nie być dostępna, istnieją sposoby, dzięki którym w DELTARUNE Chapter 2 można grać na pełnym ekranie zarówno na PC, jak i na Macu.

DELTARUNE Rozdział 2: Jak zrobić pełny ekran

Zasadniczo, jeśli korzystasz z komputera z systemem Windows, a najprawdopodobniej tak jest (według statystyk Steam), istnieją funkcje, które zarówno Windows 10, jak i 11 posiadają, aby umożliwić grę na pełnym ekranie.

Zrób DELTARUNE Fullscreen – Windows PC

Najprostszym sposobem, aby uruchomić DELTARUN na pełnym ekranie na PC jest kliknięcie Alt + Enter. Upewnij się jednak, że gra jest w pełni załadowana, zanim to zrobisz.

Uruchom grę, poczekaj, aż się załaduje, a następnie naciśnij wspomniane wcześniej klawisze.

Innym sposobem na uruchomienie tej gry lub jakiejkolwiek innej gry na Fullscreen jest manipulowanie opcjami uruchamiania jej przez Steam. Nie jest potwierdzone, czy jest to możliwe, ale w większości gier, gracze mogą przejść do właściwości gry i opcji uruchamiania, i wpisać: „-fullscreen”, a gra będzie się uruchamiać w trybie pełnoekranowym.

Aby przywrócić okno bez obramowania, gracze mogą po prostu nacisnąć Alt + Enter, tak samo jak w przypadku trybu pełnoekranowego.

Zrób z DELTARUNE pełny ekran – MacOS

Chociaż na DELTARUNE jest sporo graczy Windows, jest też kilku użytkowników Maca. Podobnie jak Windows, system MacOS ma skrót klawiaturowy, który pozwala przełączać się między trybami okien.

Ten skrót to: Command + Control + F. Zasadniczo, klikając te przyciski (gdy gra jest w pełni załadowana), będzie można przełączać się między trybem okienkowym a pełnoekranowym.

Niestety, w przypadku DELTARUNE, jak wielu graczy wie, nawet jeśli gra działa na Fullscreen, nie oznacza to, że widzisz, jak granice gry sięgają daleko w głąb ekranu..

Gra nie jest naprawdę zoptymalizowana i pozostanie jako jeden kwadratowy blok na środku ekranu. Ale jeśli mam być szczery, to Fullscreen pomaga w immersji.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1