Genshin Impact: Jak zdobyć Luksusową Broń Władcy Morskiego

Jeśli gracze szukają nowej broni Claymore w Genshin Impact, mogą chcieć zdobyć nową broń Luxurious Sea-Lord. Ta zabawna broń w kształcie ryby jest nowością w grze Genshin Impact 2.1 aktualizacja wersji i wyróżnia się na tle innych claymores dzięki swojemu unikalnemu wyglądowi.

Gracze mogą zdobyć tę broń poprzez Genshin ImpactOgraniczone w czasie wydarzenie Moonlight Merriment. Nie jest jasne, czy ta broń będzie dostępna po zakończeniu wydarzenia, więc gracze, którzy są nią zainteresowani, będą chcieli jak najszybciej wziąć udział w wydarzeniu, aby jej nie przegapić.

Aby wziąć udział w wydarzeniu Moonlight Merriment, gracze muszą mieć co najmniej 28. rangę przygody, ukończyć zadanie Archon A New Star Approaches oraz pierwszy rozdział misji fabularnej Xiangling. Ta strona Genshin Impact wydarzenie będzie dostępne do 10 października.

Jak odblokować i używać Luksusowej Broni Władcy Morskiego

Strona broni luksusowego władcy mórz Genshin Impact

Po tym, jak gracze ukończą część wstępną Uderzenie GenshinZadanie 'Moonlight Merriment, które polega na rozmowie z kilkoma postaciami w Liyue i Xiangling, pozwoli odblokować część I wydarzenia. Aby odblokować część II, gracze będą musieli ukończyć całą część I, postępując zgodnie z instrukcjami.

Podczas II części wydarzenia, gracze będą mogli zbierać uroki Moonchase i skrzynie Mystmoon, niezbędne do odblokowania Luksusowego Władcy Morza. Po rozpoczęciu części wydarzenia Poszukiwacze Księżyca, gracze będą chcieli znaleźć postać niezależną Linyang w Porcie Liyue. Gracze muszą zapytać ją o Czar Księżycowej Pogoni i Skrzynię Mistycznego Miesiąca, a następnie będą mogli otworzyć mapę, aby poruszać się po ich lokacjach.

Genshin Impact Sayu z Luksusową Bronią Władcy Mórz

Gracze muszą zebrać wszystkie uroki i skrzynie, a wtedy będą mieli wystarczająco dużo do odblokowania Genshin ImpactŚcieżka do Kamienia Stallwardta na stronie wydarzenia Księżycowa radość. Po jej wybraniu wystarczy udać się do wskazanej lokacji i pokonać kilka zastępów przeciwników. Ukończenie tej ścieżki odblokuje dla graczy luksusową broń Sea-Lord! Ukończenie ścieżki Ścieżki Przysmaków odblokuje przedmiot Balsam Cesarza, który jest używany do podniesienia broni.

Ta 4-gwiazdkowa broń Claymore ma dodatkową statystykę ATK%, co czyni ją świetną bronią do walki z przeciwnikami Genshin Impact postacie takie jak Sayu, Chongyun, Eula lub Diluc. Umiejętność tej broni zwiększa wartość śmiertelnych obrażeń od wybuchów żywiołów o 12% i ma 100% szans na przywołanie tytanicznego tuńczyka, który zadaje 100% ATK w postaci obrażeń AoE DMG co 15 sekund, gdy wybuch trafi przeciwnika. Dzięki tej umiejętności, broń ta jest świetna dla użytkowników DPS Claymore, pozwalając im zadawać jeszcze większe obrażenia niż zwykle.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1