Genshin Impact: Jak zmienić postać startową

Pomimo otwartego świata, Genshin Impact jest grą typu Gacha, a to oznacza, że gracze mogą zmienić swoje początkowe życzenia, aby otrzymać najbardziej optymalną postać. Niestety, proces przetwarzania składników w tej grze jest o wiele bardziej czasochłonny i rozbudowany niż w większości gier Gacha, więc gracze będą musieli indywidualnie ocenić, czy warto podjąć ten wysiłek.

Dodatkowo, pojawiły się doniesienia o Genshin Impact gracze zostaną zbanowani za nadmierne przetasowanie postaci, co sprawi, że cały proces będzie dość ryzykowny. W związku z tym, najlepiej jest wykonać reroll najwyżej kilka razy, choć może to nie przynieść pożądanego efektu.

Kontynuuj przewijanie, aby czytać dalej
Kliknij przycisk poniżej, aby rozpocząć ten artykuł w widoku skróconym.

Zacznij teraz

Zakładając, że gracze są gotowi podjąć ryzyko otrzymania bana i poświęcić wymagany czas, jest kilka rzeczy, które gracze będą musieli wiedzieć, aby uzyskać jak najlepsze postacie. Proces ten będzie z czasem coraz łatwiejszy, w miarę jak gracze będą w stanie szybko przejść przez początkową część gry.

Na początek warto powiedzieć, że resetowanie na PC lub telefonie komórkowym jest znacznie łatwiejsze niż na PS4, ponieważ postępy są powiązane z kontem PSN gracza, a nie z losowym e-mailem. Oznacza to, że aby zmienić tabelę, gracze będą musieli założyć zupełnie nowe konto PSN. Z kolei usunięcie aplikacji i/lub utworzenie nowego konta w wersji mobilnej jest znacznie łatwiejsze. Aby zmienić rangę, gracze będą musieli przejść przez początek gry aż do osiągnięcia 5. rangi przygody, co może zająć od 30 minut do 2 godzin, w zależności od tego, jak dobrze radzą sobie z intro.

Podczas przetasowań dla postaci do eksploracji Genshin WpływW otwartym świecie ostatecznym celem powinno być zdobycie 5-gwiazdkowej postaci. Niektóre z tych lepszych to Duluc, Jean, Keqing, Mona, Qiqi i Venti. Jednak szanse na zdobycie 5-gwiazdkowej postaci są bardzo małe, więc gracze mogą być zmuszeni do zadowolenia się przyzwoitą 4-gwiazdkową postacią, chyba że są gotowi poświęcić dużo czasu i potencjalnego bana na zdobycie 5-gwiazdkowej postaci. To w pewnym sensie odpowiada na pytanie, czy gracze powinni zawracać sobie głowę przetasowywaniem postaci.

Ostatecznie, ponieważ proces ten jest sprzeczny z zasadami miHoYo, najlepiej po prostu zrezygnować z tej praktyki. Chociaż kuszące jest, aby spróbować i dać sobie przewagę w każdej grze Gacha, gracze będą mieli o wiele więcej okazji do składania życzeń w grze Gacha Genshin Impact i zdobyć nowe postacie, a system Gwiezdnego Błysku sprawia, że zdobywanie duplikatów jest znacznie mniej frustrujące.

Genshin Impact jest już dostępna na urządzeniach mobilnych, PC i PS4, a później na Switchu.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1