Ucieczka z Tarkowa: Gdzie znaleźć brązowy zegarek kieszonkowy

Jeśli jesteś nowym graczem Escape From Tarkov, to po pierwsze, powodzenia, a po drugie, być może natknąłeś się na zadanie dotyczące znalezienia brązowego zegarka kieszonkowego. Jest to drugie lub trzecie zadanie, jakie Prapor zleci Ci w tej grze, ale będzie ono nosiło nazwę „Sprawdzenie”. W każdym razie większość graczy boryka się z problemem znalezienia brązowego zegarka kieszonkowego – wiem, że ja tak miałem.

Gdzie znaleźć brązowy zegarek kieszonkowy w grze Escape From Tarkov?

Gracze EFT nie mają zbyt wielu informacji na temat tego zadania. Musisz znaleźć zegarek w rajdzie, wrócić do Prapora i oddać mu go.

Będziesz miał także cel opcjonalny, w którym będziesz musiał znaleźć klucz do ciężarówki z czołgiem. Po pierwsze jednak, musisz znaleźć inny klucz, zwany kluczem Maszyny. Można go łatwo kupić na pchlim targu lub pożyczyć od innego gracza.

Jeśli jednak nie możesz tego zrobić, to klucz znajduje się w akademiku Urzędu Celnego. Jest to trzypiętrowy budynek, a zasadniczo musisz dostać się do dormitorium 205, które znajduje się na drugim piętrze budynku:

Na jednej ze ścian będzie wisiała kurtka, po prostu chwyć ją i zanurz się. Klucz znajduje się wewnątrz kurtki. Zachowaj ostrożność, ponieważ ten obszar jest gęsto zaludniony przez graczy, a bossowie padlinożercy również mogą się tu pojawić.

Po wykonaniu tych czynności musisz zdobyć brązowy zegarek kieszonkowy, który znajduje się w ciężarówce na południe od budynków akademika.

Ciężarówka zostanie porzucona na południe od tego miejsca, a kieszonkowy zegarek znajduje się wewnątrz kabiny. Oto jego dokładna lokalizacja:

Warto zauważyć, że musisz wydobyć zegarek kieszonkowy z ekwipunku. W przeciwnym razie nie będzie się on liczył do ukończenia zadania, niestety.

Możesz też zdobyć zarówno klucz, jak i brązowy zegarek kieszonkowy w osobnych rajdach, jeśli nie chcesz ryzykować utraty jednego z przedmiotów podczas odzyskiwania drugiego.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1