Forza Horizon 5: Jak pominąć intro

Nawet jeśli możesz pominąć intro, warto zmienić kilka rzeczy, aby gra uruchamiała się od razu i nie uruchamiała w ogóle filmów wprowadzających. Większość gier to potrafi, a Forza Horizon 5 nie jest wyjątkiem. Chociaż ta metoda może być dla większości trochę niekonwencjonalna, jest to jedyny znany nam sposób na pominięcie intra w grze Forza.

Jak pominąć intro w grze Forza Horizon 5

Po uruchomieniu gry Forza Horizon 5 pojawią się dwa filmy. Jeden z nich jest dla Playground Games – dewelopera Forza, a drugi dla Xbox Game Studios.

Mogą być dość irytujące, głównie dlatego, że nie da się ich pominąć, a także dlatego, że gra się na nich i bez nich. Oto, co musisz zrobić, jeśli chcesz je całkowicie pominąć przy każdym uruchomieniu gry Forza Horizon 5:

  1. Przejdź do katalogu instalacyjnego gry Forza Horizon 5. (Biblioteka Steam > kliknij prawym przyciskiem myszy Forzę > Zarządzaj > Przeglądaj pliki lokalne)
  2. Przejdź do folderu „media”.
  3. Przejdź do zakładki „UI” > „Wideo”.
  4. Znajdź plik „T10_MS_Combined.bk2” i zmień nazwę na „T10_MS_Combined-intro”.bk2″.

WAŻNE: W przypadku tej metody aktualizacje i weryfikacja integralności plików spowodują zmianę nazwy pliku na oryginalną, co oznacza, że intro zacznie się ponownie wyświetlać przy starcie. Oznacza to, że musisz wykonywać tę samą procedurę za każdym razem, gdy pojawia się nowa aktualizacja lub gdy weryfikujesz pliki.

Należy również pamiętać, że nie należy oczekiwać szybkich czasów uruchomienia gry. Choć jest szybszy, nie oznacza to, że będzie się instalował. Filmy wprowadzające służą głównie do wypełnienia czasu ładowania.

Niemniej jednak, gra będzie znacznie szybsza bez filmów wprowadzających, głównie dlatego, że są one tak długie.

Nie spowoduje to również zablokowania gry ani uszkodzenia instalacji. Ten plik to filmik wprowadzający. Po zmianie nazwy gra nie może jej znaleźć, ponieważ szuka starej nazwy, więc całkowicie ją pomija.

To oznacza więcej czasu na wyścigi!

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1