Genshin Impact: Jak zdobyć Klee

Jeden z Wpływ GenshinaUlubioną postacią fanów jest Klee, mała dziewczynka z większą ilością bomb niż jakakolwiek mała dziewczynka powinna mieć. W czasie trwania zamkniętej bety wielu graczy zdobyło Klee jako grywalną postać, ale od czasu oficjalnej premiery gry nie można jej zdobyć na żadnym z dostępnych banerów życzeń.

Klee jest 5-gwiazdkową grywalną postacią w Uderzenie Genshina która specjalizuje się w magii Pyro i używa katalizatora jako swojej głównej broni. Jej umiejętności są bardzo wybuchowe, ponieważ używa bomb, by obezwładnić wrogów i otoczenie. Jest jedyną postacią Pyro, która używa katalizatorów.

Kontynuuj przewijanie, aby czytać dalej
Kliknij przycisk poniżej, aby rozpocząć ten artykuł w widoku skróconym.

Zacznij teraz

Jej wybuchowe ataki są kuszące dla wielu graczy, co wyjaśnia, dlaczego tak wielu próbowało ją zdobyć z życzeń. Niestety, krótko mówiąc, Klee nie jest dostępna w Wpływ Genshina więc ci gracze, którzy próbują ją zdobyć, rzucają życzenia na darmo.

Choć Klee była dostępna w zamkniętych betach, nie pojawił się jeszcze baner z jej postacią. Podobnie jak Venti, jest ona postacią promocyjną, co oznacza, że można ją odblokować wyłącznie za pomocą banerów promocyjnych. Podejrzewa się, że następny banner, który pojawi się na Genshin Impact pojawi się w grze, dając graczom szansę na ponowne odblokowanie jej, ale nie jest to potwierdzone. Najprawdopodobniej zostanie dodana do gry wraz z nadchodzącym Genshin Impact 1.1 aktualizacja, której wydanie zaplanowano na listopad.

Ponownie, to tylko spekulacje i nie ma potwierdzenia, że Klee zostanie dodana do gry w najbliższym czasie poprzez baner promocyjny, choć wydaje się to prawdopodobne. miHoYo z pewnością wprowadzi w przyszłości nowe postacie za pośrednictwem banerów promocyjnych, ale byłoby dziwne, gdyby Klee nie powróciła po pozytywnym przyjęciu, z jakim spotkała się podczas zamkniętej bety. Genshin Impact gra zarobiła już 100 milionów dolarów w ciągu pierwszych dwóch tygodni od premiery i nie wydaje się, żeby gracze zwolnili tempo, jeśli chodzi o ilość pieniędzy wydawanych na grę. Ponowne wprowadzenie Klee po prostu jeszcze bardziej rozszerzyłoby możliwości monetyzacji gry.

Dopóki nie pojawi się oficjalne ogłoszenie, fani będą musieli grać bez Klee w swojej drużynie. Ci, którzy chcą wiedzieć, o co tyle zamieszania, powinni obejrzeć kilka filmów z zamkniętej bety z udziałem Klee, ponieważ jest ona powszechnie uważana za bardzo potężną postać. Jej użycie ognistych ataków dystansowych jest również pomocne, ponieważ jest wiele wyzwań w grze, które tego wymagają, a na razie gracze są zmuszeni polegać na Amber.

Genshin Impact jest już dostępna na urządzeniach mobilnych, PC i PS4, a później na Switchu.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1