Jak stworzyć tarczę w Muck

Szczerze mówiąc, choć Muck nie jest jedną z najbardziej wyrafinowanych gier, jakie kiedykolwiek powstały, nadal jest drogi mojemu sercu. Ale to może być trudne, a raczej niewygodnie trudne. Na przykład, nauka receptur rzemieślniczych jest dziwna. Gracze muszą zebrać wszystkie zasoby, aby nauczyć się przepisu. Tak więc, tworzenie tarczy, łuku, miecza, czy nawet innych przedmiotów jest często czasochłonne dla nowych graczy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak stworzyć tarczę w Muck.

Muck: Jak zrobić tarczę

Cóż, podczas mojego grindowania w Muck, zauważyłem ikonę tarczy obok mojej postaci w menu. Po dokładnych poszukiwaniach, które polegają na szukaniu filmów bardziej kompetentnych graczy, doszedłem do wniosku, że.

Wniosek jest taki, że w Muck nie ma żadnych tarcz. Tak, niestety ta ikona tarczy obok postaci w menu to po prostu placeholder, dopóki Dani- deweloper nie włączy tarcz, co nie nastąpiło.

Obawiam się, że jest więcej złych wiadomości. Ta ikona tarczy jest tam już od prawie roku, a w grze nie było żadnych aktualizacji ani łatek, które dodawałyby tę funkcję.

Nie oznacza to, że w Muck zawsze będzie brakować osłon, ale sugeruje, że albo pojawiły się jakieś problemy z wprowadzeniem osłon do gry, albo gra nie jest aktualizowana tak regularnie, jak kiedyś.

Jest bardzo mało prawdopodobne, że tarcza zostanie wykonana za pomocą kowadła, jeśli zostanie ono kiedykolwiek dodane do gry, ale zależy to od tego, jakie będą rodzaje tarcz. Jeśli są drewniane, to prawdopodobnie stół warsztatowy.

Walka też się nie zmieniła, jeśli mam być szczery. To znaczy, jasne, tu i ówdzie było kilka poprawek, ale to w zasadzie ta sama gra, co rok temu.

Na razie, jak już mówiłem, nie ma żadnych tarcz i przewiduję, że prawdopodobnie nigdy ich nie będzie. Jest to z pewnością niefortunne, głównie dlatego, że dodanie tarczy w Muck może wprowadzić fundamentalne zmiany w taktyce, meta i ogólnej walce.

Tak czy inaczej, łuki nadal są zbyt silne.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1