No Man’s Sky 2023: Jak znaleźć wszystkie statki solarne

W świecie No Man’s Sky jest wiele statków, których gracze mogą używać do podróżowania i odkrywania różnych planet. W najnowszej aktualizacji gry dodano nową klasę statków kosmicznych, zwanych statkami słonecznymi, i wielu graczy nie może się doczekać, aby je wypróbować. W tym poradniku powiemy wam, jak łatwo znaleźć te statki w grze.

No Man’s Sky 2022: Jak znaleźć wszystkie statki solarne

Te nowe klasy statków, zwane Statkami Solarnymi, są specjalnie przystosowane do pokonywania dużych odległości dzięki wyposażeniu ich w Żagiel Rozpoznawczy rangi S.

Pozwala im to na łatwe podróżowanie po wszechświecie przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa i poprawieniu zwrotności, co czyni je idealnym wyborem do podróży do różnych systemów w grze

Jeśli chodzi o walkę, statki te mają dobre systemy celownicze, a gracze mogą wyposażyć je w lepsze ulepszenia, aby jeszcze bardziej zwiększyć ich możliwości bojowe.

Aby znaleźć Statki Słoneczne, musisz mieć w ekwipunku Skaner Ekonomiczny i Skaner Konfliktów.

Po ich wyposażeniu otwórz mapę galaktyki i znajdź system kontrolowany przez piratów, np. Muxuk-liga III.

Po dotarciu na miejsce udaj się do placówki handlowej i wyląduj tam swoim statkiem. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wylądował tam już statek solarny, a jeśli nie, to trzeba będzie poczekać, aż sam wyląduje.

Możesz wtedy porozmawiać z kapitanem tego statku i wynegocjować z nim zakup statku solarnego.

To wszystko, teraz idź dalej i znajdź system Pirat System w pobliżu, aby złapać te statki słoneczne w grze!

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1