Najlepszy build Kazuhy w Genshin Impact (broń, artefakty i talenty)

Kazuha jest jedną z nowych postaci dostępnych w grze Genshin Impact. W tym poradniku omówimy najlepsze bronie, artefakty i talenty, jakich można użyć dla tej postaci, aby wydobyć z niej to, co najlepsze. Ta postać już wkrótce trafi do Genshin Impact jako grywalna postać Anemo. Jest to 5-gwiazdkowa postać oparta na mieczu, która może się sprawdzić jako nowa podstawowa postać DPS. Jego oficjalna premiera zaplanowana jest na 30 czerwca i wielu graczy na całym świecie będzie się starało go zdobyć. Dla tych, którzy mają wystarczająco dużo szczęścia, by zdobyć go bez całkowitego bankructwa, oto najlepszy możliwy setup dla tej postaci.

Wpływ Genshina uruchamia własną wersję beta przyszłej zawartości, aby gracze mogli ją wypróbować przed oficjalną premierą. Podczas tego okresu czasu gracze mogą testować pewne postacie i mechaniki, aby przekazać deweloperom informacje zwrotne dotyczące balansu lub problemów. Chociaż wiele z tych informacji wyciekło z wyprzedzeniem, ponieważ gracze z bety chętnie dzielą się nimi z całym światem. W ten sposób umiejętności, daty premiery i zdolności postaci są dostępne na długo przed jej oficjalną premierą w grze. W związku z tym, gracze mogą pokazać najlepsze możliwe przedmioty dla tej postaci, co ułatwi przygotowanie się na jej przybycie. Oto najlepsze ustawienia dla Kazuhy.

Najlepszy build Kazuhy w Genshin Impact (broń, artefakty i talenty)

Istnieją dwie różne wersje Kazuhy: DPS i Elemental Mastery. W zależności od składu drużyny, należy określić, do którego z nich dążysz. Oto najlepsze opcje dla każdej z budowli.

Kazuha DPS Build: Czarny Miecz (broń), Finał Gladiatora (2 zestawy) i Wirujący Zdobywca (2 zestawy). Dzięki nim Kazuha otrzyma potężne wzmocnienie ataku dla tych, którzy szukają szybkiej postaci DPS.Kazuha Elemental Mastery Build: Iron Sring (broń), Viridescent Venere (cały zestaw). Dzięki niemu gracze otrzymają 60% obrażeń od wiru i zmniejszą odporność przeciwnika na żywioły. Połączenie ich z jednym z innych żywiołów (Cyro lub Geo) w twojej drużynie będzie dobrze działać z tym zestawem.

Jeśli chodzi o talenty, po prostu inwestuj we wszystkie, gdy tylko staną się dostępne. Jak wspomniano, gracze będą musieli mieć sporo szczęścia, aby zdobyć tę postać. Nowe 5-gwiazdkowe postacie są zawsze najtrudniejsze do zdobycia, ponieważ w ten sposób Genshin Impact zarabia pieniądze. Musisz wyłożyć gotówkę, aby mieć szansę na zdobycie tych potężnych postaci. Powodzenia.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1