Symulator Kozy: Jak odblokować kozę-robota

Goat Simulator, choć nie należy do najbardziej konkurencyjnych, ani nawet poważnych tytułów, wciąż jest świetną zabawą. Ragdolling w zatłoczonym mieście jest zdecydowanie, dziwnie zabawny. Cała gra jest dziwaczna, ale na mapie jest trochę ukrytych przedmiotów do zbierania, części i mutatorów. Możesz nawet stworzyć kozę-robota i pobawić się nią. Aby ją odblokować, musisz zebrać wszystkie potrzebne części.

Jak odblokować kozę-robota – Symulator Kozy

Obawiam się, że cały proces tworzenia kozy-robota jest dość skomplikowany. Ponadto sposób, w jaki to zrobisz, jest nieco dziwaczny i dziwny, o czym przekonasz się później.

Koza-robot posiada pewne unikalne „zdolności”, dlatego też stała się dość sławna w społeczności Symulatora Kozy. Lalka ragdoll jest inna i ma inne, unikalne ruchy.

Aby odblokować kozę-robota w Symulatorze Kozy, wykonaj poniższe kroki:

  1. Najpierw musisz zlokalizować G-2. Możesz się do niego łatwo dostać w pobliżu Koziej Woli, korzystając z dźwigu, który utrzymuje w powietrzu kontener transportowy. G-2 będzie w kontenerze transportowym.
  2. Gdy już go znajdziesz, załóż go i udaj się do niesławnego pentagramu w Górach Skalistych. Za każdym razem, gdy do niej wejdziesz, na ekranie będą się działy dziwne, przerażające rzeczy, więc trudno je przegapić.
  3. Umieść G-2 wewnątrz pentagramu.
  4. Udaj się do domu, w którym rozpocząłeś grę. Znajdź pokój z żółtymi ścianami na 2i i przymocuj posąg wędrowca.
  5. Udaj się do pentagramu i umieść go w nim, tak jak G-2.
  6. W pobliżu domku Startera znajdziesz mały domek na drzewie, w którym musisz zdobyć jeszcze jedną figurkę Wędrowca. Możesz się do niego dostać, korzystając z trampoliny znajdującej się w jego pobliżu.
  7. Przynieś ostatnią figurkę do pentagramu i umieść ją w środku.
  8. Voila! Koza-robot.

Po zebraniu wszystkich przedmiotów w pentagramie wydarzy się kilka dziwnych rzeczy, ale w końcu zdobędziesz kozła robota.

Jak już mówiłem, cały proces jest trochę dziwaczny, ale jeśli mam być szczery, to cała gra jest właśnie taka.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1