Postacie startowe w Genshin Impact: Wszystko, co musisz wiedzieć

Nowa gra RPG akcji, Uderzenie Genshina, stała się hitem, gdy gracze odkrywają otwarty świat Treyvat. Jednak oprócz możliwości dołączenia do przygody przyjaciół, gra daje graczom trzy postacie początkowe. W grze występują łącznie dwadzieścia trzy postacie, które można odblokować, ale większość z nich trzeba zdobyć za pomocą gacha RNG. Nie dotyczy to jednak Amber, Kaeyi i Lisy – trzech postaci startowych w grze.

Gracze wcielają się w Podróżnika, bohatera płci męskiej lub żeńskiej obdarzonego specjalnymi mocami, który dopiero poznaje świat Treyvat. Podczas gdy w cutscenkach pojawia się Podróżnik, niemal każdy inny aspekt gry może być wykonywany przez dowolną z grywalnych postaci. Gdy Uderzenie Genshina posiada funkcje wieloosobowe, a nawet obsługuje cross-play, grę można przejść całkowicie solo. Z tego powodu na początku gry gracze mają do dyspozycji trzy grywalne postacie startowe.

Kaeya ma wybuch żywiołu zwany Lodowatym Walcem. Powoduje, że wokół niego krążą trzy sople, zadając trwałe obrażenia Cryo wszystkim wrogom, którzy podejdą zbyt blisko. Kaeya posiada również ważny talent pasywny, odblokowywany poprzez Genshin ImpactMechanika Wniebowstąpienia, która pozwala mu regenerować pewien procent zdrowia w zależności od obrażeń od ataku Frostnawa. Z tego powodu wrogom trudno jest powalić Kaeyę, chyba że gracze mają wyjątkowo niski poziom.

Lisa w Genshin Impact

Lisa jest bibliotekarką Rycerzy Favoniusa, znaną ze swojego intelektu i umiejętności magicznych. Lisa używa umiejętności opartych na elemencie Electro (błyskawica). Może razić wrogów błyskawicami z dystansu, a także używać naładowanego ataku, który zadaje obrażenia od błyskawic AoE. Jej umiejętność Fioletowy Łuk przywołuje kulę, która zadaje okolicznym wrogom obrażenia od błyskawic, a także nakłada stosy efektu statusu Przewodnictwo.

Wybuch żywiołu Lisy przywołuje Różę Błyskawic, która zadaje wrogom obrażenia od błyskawic i odrzutu. Bronią Lisy są księgi zaklęć lub magiczne żyroskopy, które służą jako katalizatory dla jej magii. Nawet z ulepszoną bronią, artefaktami i umiejętnościami, Lisa ma niską obronę w Uderzenie Genshina. Z tego powodu jej umiejętności najlepiej używać jako ataków dystansowych, więc jeśli to możliwe, należy trzymać ją z dala od wrogów.

Amber, Kaeya i Lisa tworzą drużynę wraz z graczem w grze Genshin Impact. Dodatkowo postacie mogą zostać odblokowane dzięki gacha pulls, ale nie są niezbędne do gry i czerpania z niej przyjemności. Wpływ Genshin dla każdej postaci przygotowano także loch wprowadzający, dzięki czemu gracze mogą zapoznać się z każdą postacią startową i jej umiejętnościami.

Broń, umiejętności i żywioły każdej postaci są dostosowane do pozostałych członków drużyny. Ogólnie rzecz biorąc,, Uderzenie Genshina wykonuje świetną robotę, dając graczom dobrą, dobrze zbalansowaną drużynę na początku.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1