Genshin Impact: Gdzie znaleźć sklep z pamiątkami w Monstadt i Liyue

Wygląda na to, że gracze na całym świecie polubili nową grę gacha MiHoYo z otwartym światem, Genshin Impact. Dzięki wielu unikalnym i potężnym postaciom fantasy do zebrania oraz mapie porównywalnej do Legend of Zelda: Breath of the WildGenshin Impact sprawił, że wielu graczy poświęciło grze niezliczone godziny (i pieniądze) od czasu jej premiery 28 września.

Po zainwestowaniu tak wielu godzin, gracze prawdopodobnie zdołali już osiągnąć pierwszy blokadę poziomu postaci, czyli 20 poziom. Aby podnieść poziom tych postaci i brać udział w wysokopoziomowych spotkaniach z przyjaciółmi, gracze będą musieli zdobywać materiały, które pozwolą im awansować i kontynuować tę pracę. A najlepszym sposobem na Genshin Impact gracze będą musieli odwiedzić sklep z pamiątkami w Monstadt lub Liyue, aby zdobyć materiały związane z Wstąpieniem.

Sklepy z pamiątkami w Genshin Impact różnią się od zwykłych sklepów w grze. Podczas gdy większość sklepów przyjmie Morę, walutę w grze, w zamian za towary, które gracze chcą kupić, sklepy z pamiątkami wymagają od graczy wymiany Sigili z domeny, w której aktualnie się znajdują. Oznacza to, że gracze w Monstadt będą potrzebować Sigili Anemo, aby kupować materiały, podczas gdy gracze w Liyue będą potrzebować Sigili Geo. Sigile te można łatwo znaleźć po prostu badając lub wykonując zadania w różnych domenach Genshin Impact.

Znalezienie sklepów z pamiątkami w dwóch głównych obszarach jest łatwiejsze, niż gracze mogliby się spodziewać. Patrząc na mapę, gracze będą mogli zlokalizować sklep z pamiątkami, znajdując ikonę z klejnotem lub kamieniem szlachetnym. Po prostu teleportuj się do wybranego miasta i poszukaj ikony na mapie lub przemierzaj tętniące życiem ulice miast, szukając Marjorie lub Xingxi z taką samą ikoną klejnotu nad głową.

Biżuteria Mingxing (Sklep z pamiątkami Liyue)

Należy zauważyć, że chociaż sklepy z pamiątkami mogą handlować przedmiotami takimi jak różne srebrniki potrzebne do awansowania postaci, ich zasoby są ograniczone. W sklepach znajdują się jednak mniej więcej te same przedmioty, z wyjątkiem materiałów do Wzniesienia dla broni w grze, więc gracze mogą po prostu odwiedzić drugi sklep, jeśli wyczerpali zapasy w drugim. Co ciekawe, sklepy z pamiątkami w obu miastach pozwalają graczom wymieniać swoje Sigile na Morę nieograniczoną ilość razy. Jeśli więc gracze są bogaci w Sigil, a biedni w Mora, powinni rozważyć wizytę w sklepie z pamiątkami.

Genshin Impact jest już dostępna na PC, PS4 i urządzeniach mobilnych.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1