Czy ktoś może pomóc?? Pobrałem ponownie grę genshin i ciągle się zawiesza. Pojawił się biały ekran, po czym zrobił się czarny i zawiesił się, przez chwilę wyświetlała się myszka genshin, a potem gra się zawiesiła.exe proszę o pomoc!

Poniżej wymienię kilka rzeczy, niektóre z nich pochodzą z google, więc należy traktować je z przymrużeniem oka.


Genshin Impact działa stabilnie na PC i PS4, ale jeśli zauważysz, że gra ciągle się zawiesza, może to być spowodowane następującymi czynnikami

PROBLEM Z CACHE

W większości przypadków tymczasową usterkę lub problem z pamięcią podręczną systemu można rozwiązać, uruchamiając urządzenie ponownie. W przeciwnym razie problem można rozwiązać, instalując ponownie grę lub przywracając urządzenie do ustawień fabrycznych.

RANDOM BUGS

Żadna gra nie jest idealna i od czasu do czasu w niektórych grach może wystąpić błąd, którego system nie będzie w stanie usunąć. Jeśli błąd utrzymuje się wystarczająco długo, może w końcu doprowadzić do problemów, które mogą objawiać się awariami, niską wydajnością lub problemami z łącznością.

OGRANICZENIA SPRZĘTOWE

Stan i możliwości sprzętu odgrywają ważną rolę w zapewnieniu dobrych wrażeń podczas gry. Jeśli twój komputer ma wolne lub stare podzespoły, być może będziesz musiał zmienić ustawienia grafiki i poświęcić jakość obrazu, aby uruchomić grę.

Czasami nowe gry mogą nie działać ze starymi lub niekompatybilnymi kartami graficznymi. W przeciwieństwie do graczy konsolowych, gracze komputerowi muszą się upewnić, że ich komputer do gier jest kompatybilny z nową grą, w którą chcą zagrać.

Jeśli twój komputer nie jest stworzony do gier, musisz upewnić się, że parametry twojego PC, takie jak CPU, pamięć, GPU itp. może wspierać Genshin Impact.

NIEPRAWIDŁOWE USTAWIENIA WYŚWIETLANIA

Niektórzy gracze Genshin Impact mogą doświadczyć problemów z zawieszaniem się gry lub błędów spowodowanych niekompatybilnymi ustawieniami wyświetlania na ich komputerze PC. W tym przypadku naprawa jest tak prosta, jak zmiana ustawień wyświetlacza.


Fix #1: Sprawdź dwukrotnie specyfikację swojego sprzętu.

Przed zainstalowaniem gry Genshin Impact należy upewnić się, że sprzęt komputerowy poradzi sobie z grą. Sprawdź oficjalne Genshin strona> aby poznać minimalne i zalecane wymagania systemowe dla tej gry.

Naprawa #2: Zainstaluj sterowniki i aktualizacje.

Upewnienie się, że masz odpowiednie ustawienia grafiki oraz zaktualizowany zestaw sterowników graficznych, to dwa kroki prowadzące do rozwiązania problemu. Domyślnie komputer powinien automatycznie sprawdzać dostępność najnowszych sterowników GPU, ale zawsze możesz sprawdzić je ręcznie.

Skorzystaj z jednego z poniższych linków, aby sprawdzić dostępność aktualizacji w zależności od posiadanego układu graficznego:

https://thedroidguy.com/check-intel-gpu-drivers-2020-1137835> https://thedroidguy.com/check-install-gpu-driver-updates-nvidia-1134113> https://thedroidguy.com/amd-gpu-driver-updates-1134120>

Upewnij się również, że system operacyjny Windows ma najnowszą wersję oprogramowania. Microsoft regularnie wydaje aktualizacje, więc wystarczy je instalować, gdy tylko będą dostępne.

Aby sprawdzić dostępność aktualizacji systemu Windows, wykonaj następujące czynności:

  1. Naciśnij klawisz lub przycisk Windows i „I” (Win+I).
  2. Gdy pojawi się menu Ustawienia, przewiń do dołu i kliknij prawym przyciskiem myszy opcję Aktualizacje i zabezpieczenia.
  3. Kliknij na Aktualizację systemu Windows.
  4. Kliknij na Sprawdź aktualizacje.
  5. Poczekaj, aż komputer wyszuka aktualizacje i zainstaluj je, jeśli są dostępne.

Naprawa #3: Zmiana ustawień wyświetlania w grze Genshin Impact.

Jeśli masz słaby komputer, możesz spróbować zmniejszyć rozdzielczość gry, aby rozwiązać problem z zawieszaniem się gry. Oto, co musisz zrobić:

  1. Otwórz aplikację Genshin Impact.
  2. Naciśnij klawisz ESC na klawiaturze.
  3. Kliknij ikonę Ustawienia.
  4. W lewym panelu kliknij Grafika i wybierz Tryb wyświetlania.
  5. Spróbuj wybrać niższą rozdzielczość, np. 1280 x 720 i sprawdź, czy to rozwiąże problem.

Naprawa #4: Usuń i zainstaluj ponownie.

Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie pomogło, rozważ usunięcie i ponowną instalację gry. Choć drastyczne, może to być jedyny skuteczny sposób na naprawienie błędów, które znacznie wykraczają poza wszystkie dotychczasowe rozwiązania.


mam nadzieję, że to pomogło, wyszukiwanie lub reinstalacja, usuwanie aplikacji, jeśli nie, jeśli nie ma pamięci masowej, to praktycznie poświęcenie, które musisz ponieść, aby lepiej uruchomić tę grę. ^_^

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1