Genshin Impact: Jak zaprosić towarzyszy, aby przenieśli się do garnka Serenitea

Nowa aktualizacja pozwoli graczom zapraszać towarzyszy do garnka Serenitea w Uderzenie Genshin. Ten poradnik pokaże graczom, jak mogą ich zaprosić. Funkcja Serenitea Pot realm umożliwia graczom tworzenie własnych domów w kieszonkowym wymiarze. Wewnątrz gracze mogą ustawiać meble, decydować o wyglądzie swoich domów i zdobywać zawartość zależną od tego, ile wysiłku włożą w ich budowę. Dzięki takim grom jak Animal Crossing New Horizons zbliża się ku końcowi, gracze szukali zastępstwa Genshin Impact pracuje nad tym, aby to się stało rzeczywistością. W przyszłej aktualizacji gracze będą mogli sprowadzić swoich towarzyszy, aby zamieszkali w ich Serenitea Pot. Ten poradnik pokaże graczom, jak zaprosić ich do świata.

Gracze mogą mieć do dyspozycji dziesiątki grywalnych postaci, z którymi nie wiedzą, co zrobić. Nowa funkcja zostanie udostępniona 9 czerwca i pozwoli graczom na wprowadzenie do Puli Serenitea maksymalnie 8 towarzyszy. Im wyższa ranga zaufania, tym więcej postaci gracze mogą zaprosić. Gracze będą mogli odblokować możliwość zaproszenia do 5 postaci w 5. randze, a później maksymalnie 8. Oto jak gracze mogą zacząć zapraszać swoich towarzyszy do tego świata.

Jak zaprosić towarzyszy do naczynia Serenitea w Genshin Impact

Ta aktualizacja zostanie udostępniona 9 czerwca. Od tego momentu gracze mogą przejść do menu Wyposażenia w Garnku Serenitea. Jest to lokacja, w której gracze mogą umieszczać budynki, zwierzęta i krajobrazy. Pojawi się opcja wyboru towarzysza z listy. Ta postać zacznie zdobywać EXP towarzystwa, im dłużej będzie obecna w grze. Im więcej energii adeptów posiada gracz, tym szybciej zdobywa EXP. W miarę jak gracze będą odblokowywać kolejne rangi zaufania, będą mogli wprowadzać do gry więcej postaci. Jest to świetny sposób, aby postacie, które zbierają kurz, miały co robić.

Dla tych graczy, którzy często używają sztandaru Życzenia, nowa mechanika Puli Serenitea pozwoli na użycie tych postaci, które w innym przypadku nie byłyby używane. Gracze będą potrzebowali co najwyżej jednej postaci dla każdego dostępnego elementu. Nawet najbardziej przypadkowi gracze mogą mieć do dyspozycji ponad 15 postaci. W grze należy kontynuować dodawanie nowych pasywnych mechanik, aby dać tym postaciom coś do zrobienia. Ciekawie będzie zobaczyć, co zrobią dalej.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1