Jak zdobyć Original Resin w Genshin Impact (i do czego służy)

W całym świecie Wpływ Genshin gracze mają do wykonania wiele różnych misji. Wiele z tych misji będzie można wykonać w ramach linii fabularnej gry, a nawet jako misje poboczne w całym świecie gry. Prawie wszystkie z tych misji można ukończyć w dowolnym momencie, jeśli tylko gracze mają wystarczająco wysoką rangę przygody lub wystarczająco silne postacie.

Nie zawsze tak jest, ponieważ niektóre misje i zadania wymagają od graczy posiadania Original Resin. Jest to zasób, który jest używany tylko w określonych typach misji, a gdy graczom skończy się jego zapas, nie będą już mogli ukończyć tych misji. To sprawia, że Original Resin jest niezwykle cennym zasobem, który gracze będą chcieli zatrzymać za wszelką cenę. Ten poradnik pokaże graczom, jak używać Original Resin i jak zdobyć ich więcej.

Po pierwsze, aby zacząć używać Oryginalnej Żywicy, gracze będą musieli poczekać, aż osiągną Rangę Przygody 8. To da im dostęp do tego surowca i pozwoli na rozpoczęcie misji, które go używają. Gracze rozpoczną grę z 120 Oryginalnymi Żywicami, co jest największą ilością, jaką mogą mieć w dowolnym momencie.

Jednym z najlepszych sposobów na wykorzystanie żywicy oryginalnej jest dostęp do misji Leyline Outcrop. Gracze będą mogli je zobaczyć na całym świecie i mogą one być świetnym sposobem na zdobycie innych zasobów w Uderzenie Genshina. W większości przypadków misje te dają graczom materiały zwiększające EXP, które mogą pozwolić im na zdobycie poziomów postaci lub broni. Jest to również dobry sposób na podniesienie rangi przygody.

Innym głównym sposobem na zdobycie oryginalnej żywicy jest rozegranie misji domenowych. Jedynym sposobem, w jaki gracze mogą odebrać nagrody za wykonanie tych misji, jest użycie żywicy oryginalnej. Wykonując te misje, gracze będą mogli zdobyć materiały wznoszące dla swoich broni i postaci.

Genshin Impact: Jak odzyskać oryginalną żywicę

Wadą Żywicy Oryginalnej jest to, że nie jest to coś, co gracze będą mogli znaleźć w świecie gry, tak jak inne zasoby. Głównym sposobem na zdobycie Oryginalnej Żywicy jest po prostu pozwolenie jej na regenerację w czasie. Co osiem minut gracze będą zdobywać jedną Oryginalną Żywicę, co oznacza, że aby odzyskać wszystkie 120 sztuk Oryginalnej Żywicy, gracze będą musieli czekać 16 godzin.

Gracze mogą również odzyskać Oryginalną Żywicę, wydając Primogen, aby odzyskać do 60 punktów na raz, a maksymalnie do 120. Gracze mogą to robić tylko sześć razy dziennie, a za każdym razem kosztuje to więcej Primogenu. O ile gracze nie są zdesperowani, powinni zawsze starać się pozwolić, aby żywica początkowa zregenerowała się sama, zamiast marnować cenny pierworództwo.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1