Wszystkie lokacje bossów w Genshin Impact

Bossowie to jeden z najlepszych sposobów na zdobycie rzadkich materiałów i doświadczenia w Wpływ Genshin, ale znalezienie wszystkich ośmiu bossów w grze może być nieco trudne. Każdy boss ma swoją własną tabelę łupów, więc zabicie losowego bossa Genshin Impacts może nie zapewnić graczom potrzebnych im przedmiotów. Zbieranie nagród po walce z bossem kosztuje od 40 do 60 Oryginalnej Żywicy, więc gracze nie będą chcieli marnować tych cennych materiałów na bossa, który nie da im potrzebnych przedmiotów.

W tym poradniku skupimy się na lokalizacji każdego z ośmiu bossów na ogromnej mapie Genshin Impact. Skupi się on również na tym, kiedy gracze mogą walczyć z każdym bossem i jakie przedmioty każdy z nich ma szansę upuścić. Są one ważne dla graczy, którzy chcą zbierać rzadkie materiały, aby ulepszać swoje postacie i bronie, ale nie chcą marnować Original Resin na niepotrzebne przedmioty lub tracić czasu na bezsensowne walki z bossami.

Wszystkie lokalizacje bossów w Genshin Impact

Powyższa mapa przedstawia siedem z ośmiu miejsc, w których znajdują się bossowie, zaznaczonych na mapie po osiągnięciu przez gracza 20. rangi przygody, jednak z niektórymi z nich można walczyć jeszcze przed osiągnięciem tej rangi. Na początku gry Genshin Impact, zanim poziom świata zostanie zwiększony, każdy boss rozpocznie grę na poziomie 36, który będzie wzrastał wraz z poziomem świata.

Istnieją trzy różne żywioły Hipostazy, które są pływającymi sześcianami otaczającymi kryształ energii. Choć wszystkie mają ten sam wygląd, każda z nich ma swoje unikalne wzory ataków i animacje. Anemo Hypostasis znajduje się w pobliżu północno-wschodniego rogu mapy na Stormbearer Mountain i można ją znaleźć unoszącą się na środku okrągłej platformy. Elektrohipostaza znajduje się na Wzgórzu Galesong w pobliżu Przylądka Sprzysiężenia, a także na okrągłej platformie. Geohipostaza znajduje się na wyspie w Kamiennym Lesie Guyun na wschód od Morza Chmur. Każdy z bossów będzie upuszczał specjalne przedmioty do wznoszenia postaci żywiołów, a zebranie nagród za każdego z nich będzie kosztować 40 żywicy. Ci bossowie odradzają się po kilku minutach od ich pokonania.

Są też dwa bossy Regisivine – roślinopodobne stwory, które władają różnymi żywiołami. Cryo Regisvine to lodowa roślina, którą można znaleźć w Dolinie Starfell na południe od ruin Koloseum. Znajduje się on w podziemnej jaskini. Regisvine Pyro można znaleźć wewnątrz Cuijue Slope w zachodnich regionach Liyue. Obaj bossowie będą upuszczać przedmioty związane z wniebowstąpieniem żywiołów, których zebranie będzie kosztować 40 Oryginalnych Żywic.

Rodeia z Loch, lub Oceanid z Qingce, jest bossem-ptakiem wodnym znajdującym się na północ od równiny Bishui i na wschód od wioski Qingce. Boss musi zostać aktywowany poprzez dużą platformę pływającą po jeziorze wewnątrz kanionu. Oceanid jest trudniejszy niż inni bossowie, ale za zebranie nagrody trzeba zapłacić tylko 40 Oryginalnych Żywic. Można go przywołać ponownie kilka minut po pokonaniu.

Andrius, Dominator Wilków, będzie dostępny do walki dopiero po ukończeniu misji Wolvendom po uratowaniu Stormterror w ramach głównego wątku fabularnego gry. Andrius jest trudnym bossem, który odradza się raz w tygodniu i rzuca niezwykle rzadkie przedmioty cryo, geo i pyro. Znajduje się on w Wolvendom w Mondstadt, a odebranie nagrody kosztuje 60 Original Resin.

Stormterror jest smokiem, z którym walczy się w ramach głównej linii fabularnej i można z nim walczyć raz w tygodniu, po tym jak zostanie uratowany w trakcie fabuły. Można go znaleźć w Legowisku Stormterror w Mondstadt, a on rzuca rzadkie przedmioty anemo, elektro i hydro, których zebranie kosztuje 60 Original Resin.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1