Genshin Impact: Czy można grać w trybie offline?

Genshin Impact ma kilka ciekawych funkcji online dla tych, którzy zdecydują się z nimi zapoznać. Jedną z głównych zalet gry było to, że można w nią grać wyłącznie w trybie single player, jeśli gracze nie mają ochoty łączyć się w grupy. Po premierze gracze odkryli, że kooperacyjne aspekty gry są zaskakująco ograniczone, co zdaje się jeszcze bardziej zachęcać do rozgrywki dla jednego gracza. W związku z tym nasuwa się jedno pytanie: czy gracze będą mogli cieszyć się Genshin Impact offline, czy wymaga stabilnego połączenia z Internetem, aby móc grać?

Istnieje wiele powodów, dla których gracze mogą chcieć grać Genshin Impact offline. Pierwszym i najbardziej oczywistym powodem jest brak połączenia z Internetem. Internet może być trudno dostępny podczas podróży lub w innych okolicznościach, a jeśli gracze grają sami, nie ma powodu, dla którego mieliby potrzebować połączenia z Internetem.

Kontynuuj przewijanie, aby czytać dalej
Kliknij przycisk poniżej, aby uruchomić ten artykuł w widoku skróconym.

Zacznij teraz

Aby przejść do sedna sprawy, Genshin Impact nie może być rozgrywany w trybie offline. Innymi słowy, gracze muszą utrzymywać stabilne połączenie internetowe przez cały czas gry, w przeciwnym razie zostaną wyrzuceni z powrotem do menu głównego. Fani mogą tylko spekulować, dlaczego podjęto taką decyzję, ale prawdziwą odpowiedź zna tylko deweloper miHoYo. Jednym z potencjalnych powodów jest to, że dane postaci i zapisów są powiązane z miHoYo’s Genshin Impact serwer, a nie zapisywane lokalnie na komputerze gracza, ale to nadal nie powinno całkowicie ograniczać gry offline.

Genshin Impact gra nie jest grą MMO, więc wielu graczy jest zdezorientowanych lub zdenerwowanych wymogiem połączenia z Internetem, ale może to mieć również związek z wydarzeniami w grze. Aby wziąć udział w trwających wydarzeniach lub złożyć życzenia na banerach z aktualnymi wydarzeniami, gracze będą potrzebowali połączenia z internetem. Tryb offline może być dla graczy sposobem na oszukanie systemu. Niestety, nie ma żadnego obejścia tego problemu, ani nie wygląda na to, by miHoYo zamierzało wprowadzić tryb offline. Na razie gracze będą musieli zaakceptować to ograniczenie i po prostu cieszyć się grą Genshin Impact online.

Na szczęście, Genshin Impact ostatnio zaczęła nieco poważniej podchodzić do kwestii bezpieczeństwa kont online. Podczas gdy konta PS4 zawsze były bezpieczniejsze, gracze pecetowi od pewnego czasu martwili się brakiem dwuskładnikowego uwierzytelniania. Pomimo tego, jak ważna jest to funkcja, została ona wprowadzona dopiero niedawno.

Wpływ Genshina jest już dostępny na urządzeniach mobilnych, PC i PS4, a później także na Switchu.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1