Kena Bridge Of Spirits: Ścieżka Wojownika | Miłość Toshi Walkthrough

Dotarcie do Toshi’s Love jest nieco trudne. Przede wszystkim nie ma tu zbyt wiele terenu do chodzenia, a co dopiero mówić o tym, że cały obszar jest pełen różnych zagadek. W rzeczywistości większość graczy utknęła na tych łamigłówkach. Omawiamy wszystkie zagadki i sposoby ich rozwiązywania, a także sposoby poruszania się po całym obszarze.

Warrior’s Path: Toshi’s Love Walkthrough – Kena Bridge Of Spirits

Jeśli chodzi o wejście, możesz przejść przez nie fazowo. Na końcu mostu będzie coś w rodzaju dużej bramy z kilkoma głazami na szczycie. Będziesz musiał strzelać do nich z łuku w określonej kolejności. To jest brama, o której mowa:

Strzelaj najpierw w ten po lewej, potem w ten po prawej, a na końcu w ten pośrodku. Następnie podążaj dalej ścieżką.

Obszar kolumn

Kiedy dotrzesz do tego obszaru, podnieś głazy w wodzie w taki sposób:

Skacz z jednego na drugi, aż do momentu, gdy rozpocznie się scenka z kwiatkiem. Po pokonaniu wroga wysadź czerwony kwiat na dużym filarze, a następnie przejdź przez pierwszą bramę.

Teraz musisz rzucać bomby gnilne w filary na głazie (tym, na którym wcześniej był kwiat).

WAŻNE: Nie strzelaj do bomb, tylko po to, aby mieć więcej czasu na zrobienie wszystkich filarów, ponieważ jest ich wiele. Proces przebiega następująco: Rzuć bombę gnilną na filar, przejdź przez bramę, rzuć kolejną bombę na filar, przejdź przez bramę itd.

Istnieją trzy filary w całości. Po przejściu przez ostatnią bramę, musisz przeskoczyć na kwiat, używając łuku. Następnie użyj wysadzonych w powietrze filarów, aby dostać się na szczyt tej swoistej kolumny.

Obszar Gwiezdnego Filaru Czterech Kryształów & Walka z duchami

Gdy dotrzesz do następnego obszaru przez bramę, zaczną pojawiać się wrogowie oraz kilka duchów. Po pierwsze, zabij wroga, który znajduje się na najwyższej platformie. Jest to ważne, ponieważ zadanie może zostać przerwane i nie będziesz w stanie oczyścić kwiatu.

Zabij tego wroga i pozostałych, którzy pozostali. Aby zadawać obrażenia duchom, musisz najpierw przez nie przebiec (L1 + R1). Dzięki temu staną się bezbronni.

Po pokonaniu wrogów możesz oczyścić kwiat. Następnie musisz strzelić w filary na szczycie bramy w sekwencji z gwiazdami. Użyj platform, aby wiedzieć, w które z nich strzelać. Innymi słowy, gdy staniesz na platformach, nad filarem, w który musisz strzelić, zaświeci się gwiazda.

Dla porównania, dla mnie było tak: lewy najbardziej wysunięty filar, potem prawy najbardziej wysunięty filar, potem lewy pośrodku, a potem ostatni prawy pośrodku.

Kiedy dotrzesz do kolejnego obszaru, musisz iść w górę, a potem lekko w lewo. Wkrótce zbliżysz się do ostatniej dużej bramy, ale teren nie będzie miał odpowiedniego ukształtowania, aby ją przekroczyć. Połóż bombę gnilną na kolejnym głazie i strzel w niego:

Zsuń się na dół i przejdź przez bramę, aż dotrzesz do następnego obszaru.

W następnym obszarze idź prosto, aż dotrzesz do wielkiego dzwonu.

UWAGA: Czasami gra nie pozwala graczom uderzyć w dzwon, lub innymi słowy, wejść z nim w interakcję. Jeśli tak się stanie, uruchom grę ponownie.

W ten sposób zakończysz zadanie Miłość Toshi’ego i w tym momencie rozpocznie się cutscenka.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1