Ile czasu potrzeba na pokonanie Genshin Impact

Minął już ponad tydzień od Genshin Impact wydana na całym świecie i stała się globalnym hitem. Teraz, gdy gracze przechodzą przez główny wątek fabularny, wiele osób zastanawia się, kiedy ich przygody w świecie Treyvat dobiegną końca. To zrozumiałe pytanie, ponieważ elementy otwartego świata w Uderzenie Genshina sprawiać wrażenie, że gra nie ma końca. Choć zawartości jest naprawdę dużo, główna historia ma już swoje zakończenie, choć może ono nie być takie, jakiego gracze oczekują.

Dwa tuziny grywalnych postaci, niezliczone rodzaje broni i ogromny świat do odkrycia – w grze jest wiele do zrobienia Genshin Impact. Z tego powodu czas gry będzie się różnił, jeśli chodzi o to, ile czasu zajmie graczom pokonanie gry. Na podstawie stylów gry i innych czynników można oszacować, ile czasu może zająć graczom dotarcie do ostatniego zadania w grze Genshin Impact’s główna historia.

Obecnie trwa końcowa misja fabularna w Genshin Impact jest odblokowywana na poziomie Adventurer Rank 29, choć istnieją misje poboczne i inna zawartość, która wymaga osiągnięcia przynajmniej Adventurer Rank 36. Gracze mają różne sposoby na podniesienie swojej rangi poszukiwacza przygód, ale wszystkie one wymagają trochę czasu. W tym miejscu może pojawić się pewna trudność przy omawianiu czasu gry. Ponieważ ranga poszukiwacza przygód rośnie w zależności od czynników związanych z eksploracją, gracz nie może po prostu przejść przez główne zadania fabularne i pędzić do końca.

Gracze, którzy przyłożyli nos do muru i skupili się wyłącznie na głównym wątku fabularnym, mogą spodziewać się ukończenia gry w około 30 godzin. Jeśli jednak gracze spędzą dużo czasu na nadmiernym eksplorowaniu otwartego świata lub walczeniu o lepsze postacie, potrwa to znacznie dłużej. Część z nich zależy również od szczęścia, ponieważ gracze będą potrzebować rzadkich przedmiotów do podnoszenia poziomów postaci i ulepszania broni. Gracze, którzy nie spieszą się i chcą zbadać każdy zakamarek Treyvat, mogą realistycznie grać nawet przez 100 godzin, jeśli naprawdę tego chcą.

Dla fanów Wpływ Genshina, najlepsze w tym wszystkim jest to, że pojawi się więcej zawartości fabularnej. Przypuszczalnie w kolejnych łatkach pojawi się więcej postaci i broni. Choć gra ma obecnie punkt, który niektórzy mogą uznać za końcowy, po około 30 godzinach gry, historia jest daleka od zakończenia.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1