World War 3: Jak szybko zdobyć poziom

W nowej wersji World War 3 gracze mogą podnieść poziom swojego głównego konta i ekwipunku. Odblokowywanie różnych dodatków do broni oraz przydatnych gadżetów taktycznych da graczowi przewagę nad przeciwnikiem.

Ten poradnik pomoże ci szybko awansować w World War 3.

Jak szybko awansować – World War 3

Po rozpoczęciu gry zaczniesz z normalnym wyposażeniem na poziomie 1. W miarę postępów w grze, wygrywając mecze i zdobywając dobre wyniki, zaczniesz odblokowywać fajne i unikalne funkcje dla swojej broni.

Obecnie w otwartej becie dostępne są dwa główne tryby gry, w których można zdobywać kolejne poziomy:

  • Operacje taktyczne
  • Drużynowy Deathmatch

Te dwa tryby gry są na swój sposób różne. Z tych dwóch możesz wybrać ten, który najbardziej ci odpowiada, aby szybciej zdobywać poziomy i odblokowywać ekwipunek.

Drużynowy Deathmatch

Deathmatch drużynowy to podstawowa rozgrywka dwuosobowa, w której będziesz walczyć z przeciwnikami wraz z ich oddziałami. Tryb gry jest podzielony na dwie drużyny: czerwoną i niebieską.

Jest to gra dwumeczowa, w której dodatkową cechą jest to, że pomiędzy rundami obowiązuje limit zabójstw. Wygrywasz, wygrywając dwie rundy lub będąc pierwszą drużyną, która osiągnie pułap 50 zabójstw w danej rundzie.

Deathmatch drużynowy jest lepszą opcją, ponieważ mapa do przejścia jest mniejsza, walki są bardziej wciągające, a po zakończeniu gry masz większe szanse na zdobycie większej liczby zabójstw i doświadczenia.

Twoje EXP jest zbierane po zakończeniu gry. Automatycznie oblicza wszystkie wyniki, jakie zdobyłeś w meczu i przyznaje ci zdobyte EXP.

Rozgrywki są znacznie szybsze niż w trybie Taktycznych Operacji, co może oznaczać, że po zsumowaniu wszystkich rozegranych gier może się okazać, że zdobędziesz znacznie więcej punktów doświadczenia niż podczas jednej gry w trybie Taktycznych Operacji.

Operacje taktyczne

Operacje taktyczne to drużynowy tryb gry, który daje graczom możliwość zdobywania celów i wygrywania meczów. Ten tryb gry to połączenie walki na piechotę i taktycznej walki pojazdów. Oznacza to, że do niektórych operacji można używać czołgów.

W tym trybie gry można zdobyć wiele zabójstw i przebrnąć przez cele. Choć może się to wydawać zabawne, zdobycie tych punktów i zdobycie celów jest o wiele trudniejsze. Powodem tego jest fakt, że mapa jest znacznie większa, a styl walki trudniejszy.

Styl gry w tym trybie jest spokojniejszy niż w TDM, gracze muszą opracować taktykę przed rozpoczęciem gry.

Najszybszą drogą do zdobycia poziomu w tym trybie gry jest zdobywanie celów.

Cele są prezentowane na ekranie po rozpoczęciu meczu, każdy cel oznaczony kolorem czerwonym oznacza, że przeciwnik właśnie go zdobywa lub że cel został już zdobyty.

Bieganie od celu do celu może dać ci ogromny zastrzyk doświadczenia po zakończeniu gry. Jedyną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że niektórzy gracze mogą czekać, aż podejdziesz do ich celów, ponieważ oni również bronią tych obszarów.

Dobra komunikacja z kolegami z drużyny i dobrze zaplanowana strategia eliminacji przeciwników gwarantują zwycięstwo i szybki awans na wyższy poziom.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1