Ile lat ma Aether w Genshin Impact?

Czy to jako postać grywalna (Podróżnik), czy postać niezależna, Aether jest częścią Genshin Impactobsada nie ma ściśle określonego wieku. Podobnie jak w przypadku innych postaci z imponującej obsady gry, istnieją wskazówki, które pozwalają fanom zgadywać, jaki jest prawdziwy wiek Aethera. Choć wygląda młodo, jest jedną ze starszych postaci w grze.

Na początku gry gracze mogą wybrać bohatera płci męskiej lub żeńskiej Genshin Impact. Postać, która nie zostanie wybrana, będzie jej rodzeństwem bliźniaczym. Aether jest bratem bliźniakiem dla tych, którzy wybiorą postać żeńską. Dwójka rodzeństwa podróżowała przez wszechświat, aż została zatrzymana i schwytana przez Nieznanego Boga, co dało początek obecnym wydarzeniom w grze Wpływ Genshina w ruch.

Jako postać niezależna i rodzeństwo głównego bohatera, ta męska wersja Podróżnika nosi imię Aether. Jeśli gracze go wybiorą, jego siostra będzie postacią niezależną i otrzyma imię Lumine. Jako bohater, gracze mogą nazwać Aethera jak tylko zechcą, ale Lumine nadal będzie się do niego zwracać per „Aether”, podczas gdy jako postać niezależna Aether będzie zwracać się do bohatera per „Lumine”. Daje to im obu poczucie ugruntowanego charakteru, mimo że kwestie wypowiadane przez bohatera są wybierane przez samego gracza. Ich znaczenie w Genshin ImpactHistoria bohaterów dała fanom kilka wskazówek co do ich prawdziwego wieku.

Przybliżony wiek Aethera w Genshin Impact

Chociaż Aether wygląda młodzieńczo, a fani spekulują, że jest w wieku od 15 do 17 lat, on i jego siostra żyją o wiele, wiele dłużej. Oboje byli świadkami zniszczenia Khaenri’ah, znanego jako Kataklizm, które miało miejsce 500 lat przed głównymi wydarzeniami w grze 1 Wpływ Genshin. Chociaż jeden z Podróżników został w tym czasie wprowadzony w głęboki sen, jego rodzeństwo zdołało uciec z więzienia i obaj nadal zachowują młodzieńczy wygląd, mimo że budzą się w różnym czasie. Te bliźniaki są jednymi z wielu Uderzenie Genshin postacie, których prawdziwy wiek nie odpowiada temu, na ile młodo wyglądają.

Nie wiadomo, jak długo któreś z rodzeństwa Travelerów żyło, zanim zostało schwytane przez Nieznanego Boga. Aether może być nawet starszy, w zależności od tego, jak długo on i jego siostra podróżowali po wszechświecie, zanim ją spotkali. Z czym Uderzenie Genshin Fani wiedzą już, że Aether ma co najmniej ponad 500 lat.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1