Genshin Impact: Jak uruchomić okno bez granic [krok po kroku]

Chociaż nie jestem zwolennikiem grania w gry w oknie bez obramowania, wiem, że jest wielu graczy, którzy wolą to rozwiązanie od zwykłego trybu pełnoekranowego. Jest jednak pewien problem. Jeśli grasz w Genshin od jakiegoś czasu, być może wiesz już, że w tej grze nie ma opcji okna bez granic. Choć może się to wydawać dziwne, że gra nie ma tego w 2021 roku, mamy kilka sposobów na obejście tego problemu.

Uruchom Genshin Impact w oknie bez obramowania

Gracze mogą uruchomić Genshina w trybie okienkowym na kilka sposobów. Jednym z nich jest skorzystanie z usługi Steam, która na pewno zadziała. Druga metoda polega na uruchomieniu gry w trybie okienkowym za pomocą aktualnego systemu.

Ponieważ brak tej funkcji w grze jest dość dziwaczny, podejrzewam, że w przyszłości pojawi się jakaś łatka, która to naprawi, mam nadzieję. W międzyczasie wypróbuj pierwszą i najprostszą metodę uruchomienia Genshin Impact w trybie bez obramowania:

  1. Wyjdź z Genshin, jeśli masz je otwarte.
  2. Uruchom ponownie.
  3. Poczekaj, aż gra się uruchomi i naciśnij ALT + Enter.

Jest to skrót systemu Windows do przełączania między oknami pełnoekranowymi i bez obramowania. W niektórych przypadkach może to jednak nie zadziałać. W takim przypadku, aby skorzystać z drugiej metody, musisz posiadać Steam:

  1. Uruchomienie Steam.
  2. Naciśnij „Add A Game”.
  3. Kliknij „Dodaj grę spoza Steam”.
  4. Następnie naciśnij przycisk Przeglądaj, znajdź i wybierz plik wykonywalny Genshin Impact.
  5. W swojej bibliotece Steam kliknij prawym przyciskiem myszy na Genshina i naciśnij Właściwości.
  6. Przejdź do zakładki Opcje uruchamiania, a następnie wpisz następujące polecenia w polu tekstowym: „-popupwindow”.
  7. Naciśnij OK.

Następnie wypróbuj Genshin i sprawdź, czy uruchomi się w oknie bez obramowania. Jest bardzo mało prawdopodobne, że tak się nie stanie, ale jeśli tak się stanie, wróć do opcji uruchamiania i sprawdź, czy w poleceniu nie ma literówki.

W polu opcji startowych rozróżniana jest wielkość liter, więc uważaj także na wielkie litery.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1