Genshin Impact: Jak zdobyć Diluc

Na stronie Genshin Impact, gracze będą mogli wybrać jedną z 24 unikalnych postaci, z których każda posługuje się innym rodzajem broni i jedną z siedmiu magii żywiołów. Choć niemal wszystkie te postacie można wykorzystać w grze, niektóre są zdecydowanie lepsze od innych, i tak właśnie jest w przypadku Diluca, Ciemnej Strony Świtu.

Mimo że w grze dostępne są 24 postacie, większość graczy nie będzie miała okazji wykorzystać wielu z nich. Wynika to z faktu, że Uderzenie Genshina jest grą gacha, i jako taka zamyka swoje najlepsze postacie za mechaniką gacha. Gracze, którzy chcą używać postaci takich jak Diluc lub Venti, będą musieli poświęcić na to dużo czasu lub pieniędzy.

Przewijaj dalej, aby czytać dalej
Kliknij przycisk poniżej, aby rozpocząć ten artykuł w widoku skróconym.

Zacznij teraz

Niestety, nie ma pewnego sposobu na zdobycie Diluca w Genshin Impact, ponieważ nawet wrzucenie pieniędzy do gry nie gwarantuje, że zostanie on przywołany. Zamiast tego gracze powinni pamiętać o tych rzeczach, aby zwiększyć swoje szanse na zdobycie go, jeśli jest to ich celem.

Diluc nie może być zdobyty w fabule i obecnie nie ma żadnych wydarzeń, które dają go jako nagrodę. W związku z tym, jedynym sposobem, aby zdobyć Diluca, jest złożenie życzeń za pomocą Losów Połączonych lub Splecionych. Różne banery mają różne stawki nagród, ale ogólnie rzecz biorąc, szansa na zdobycie 5-gwiazdkowej postaci w Uderzenie Genshina jest zawsze taki sam, z marnym 0.6% szans. Aby zdobyć konkretnie Diluca, gracze muszą zakwalifikować się do tego 0.6% szans, a potem mieć szczęście i wyciągnąć go zamiast kolejnej 5-gwiazdkowej nagrody dostępnej na banerze.

To 0.Szansa 6% jest dostępna tylko na banerze Ballad of Goblets, na którym pojawia się Venti, ponieważ na innym banerze z 5-gwiazdkowymi postaciami, Wanderlust Invocation, częściej pojawiają się 5-gwiazdkowe bronie niż 5-gwiazdkowe postacie. Gracze, którzy chcą zmaksymalizować swoje szanse na zdobycie Diluca, muszą wypowiedzieć życzenie na banerze Ballad of Goblets i mieć nadzieję, że będą mieli wystarczająco dużo szczęścia, aby wylądować na 0.6% szans. Jeśli tak się stanie, istnieje około 10% szans, że gracz otrzyma Diluca, a 90%, że będzie to inna 5-gwiazdkowa postać.

Z drugiej strony, ten baner to obecnie jedyny sposób na zdobycie Venti, kolejnej postaci konsekwentnie ocenianej jako jedna z najlepszych w grze. Co więcej, wyjątkowo pechowi gracze mają gwarancję zdobycia 5-gwiazdkowej postaci, jeśli wypowiedzą 90 życzeń na banerze Ballada o pucharach, nie wypowiadając życzeń nigdzie indziej. To nadal nie gwarantuje zdobycia Diluca, ale daje graczom przyzwoitą szansę na jego zdobycie.

Genshin Impact jest już dostępna na urządzeniach mobilnych, PC i PS4, a później także na Switchu.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1