Genshin Impact: Jak dostać się do Inazumy

Genshin Impact’s 2.0 aktualizacja dodaje zupełnie nowy region do niezwykle popularnej gry RPG akcji autorstwa dewelopera miHoYo, a nazywa się on Inazuma. Ten wyspiarski kraj jest kierowany przez Baala, Elektroarchona, i wielu graczy bez wątpienia będzie chciało od razu rozpocząć jego eksplorację. Na szczęście, można to zrobić po spełnieniu kilku warunków wstępnych, a niniejszy poradnik zawiera szczegółowe informacje na temat procesu podróży do Inazumy w regionie Genshin Impact Genshin Impact.

Pierwszym krokiem do odblokowania Inazumy jest osiągnięcie Rangi Przygody 30 lub wyższej. Dla graczy, którzy nie osiągnęli jeszcze tych rang przygody w Genshin Impact, Codzienne Zlecenia to świetny sposób na zdobywanie poziomów bez większego wysiłku. Fani mogą także zwiększyć swoje AR, pokonując bossów, wykonując zadania i eksplorując mapę. Graczom, którzy mają na celu Inazumę, zaleca się wykonywanie jak największej liczby tych czynności.

Następna strona, Uderzenie Genshin gracze muszą ukończyć zadanie „Jesienne wiatry, szkarłatne liście”, prolog do rozdziału 2 zadań Archona. Prolog ten składa się z trzech części, a fani będą musieli przejść przez następujące części: Ścieżka przez burzę, Starcie Crux i Podążaj za wiatrem. Kiedy wszystkie te części zostaną ukończone, gracze otrzymają kolejny quest Archona, który nosi nazwę Nieśmiertelny Bóg i Wieczna Eutymia i to właśnie on zaprowadzi ich do nowego regionu.

Pierwszy krok w tym nowym zadaniu nakazuje fanom zapytać Katheryne o informacje na temat podróży do Inazumy, a można ją znaleźć w Gildii Poszukiwaczy Przygód w porcie Liyue. Po rozmowie z tym bohaterem niezależnym gracze otrzymają zadanie Setting Sail, które można kontynuować, wchodząc na pokład statku znajdującego się na wodzie daleko na wschód od portu i rozmawiając z Beidou. Warto zauważyć, że z boku statku, który jest skierowany na zachód, zwisa lina, po której gracze mogą się wspiąć, aby wejść na pokład.

Po rozmowie z Beidou pojawi się scenka, w której Alcor wypływa w rejs. Po zakończeniu tej cutscenki fani dowiedzą się, że znajdują się teraz w Wpływ GenshinOd tego momentu gracze będą mogli przejść do kolejnej części gry The Immortal God and the Eternal Euthymia. Druga część nosi tytuł Wyznania Outlandera i rozpoczyna się od wysłania graczy do rejestracji w punkcie granicznym z Thomą.

Uderzenie Genshina jest już dostępne na urządzeniach mobilnych, PC, PS4 i PS5.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1