Jaka jest Twoja ulubiona postać w Genshin Impact?

Lubię wiele postaci w Genshin Impact. Do diabła, lubię nawet wiele pomniejszych postaci w World Questach, które nie mają większego znaczenia dla ogólnej fabuły.

Jeśli chodzi o główne postacie, to również podoba mi się całkiem sporo z nich. Amber, Diluc, Zhongli, Kamisato Ayaka, Barbara i oczywiście Paimon, by wymienić tylko kilka z nich.

Jednak moją ulubioną postacią jest prawdopodobnie Venti.

Chociaż jego angielski aktor głosowy nie jest moim zdaniem szczególnie niesamowity, jest wiele rzeczy, które mi się w nim podobają. Jest potężny i zabawny, jeśli chodzi o rozgrywkę, jest jedną z pierwszych postaci, które widzisz w grze, powiązania między nim a innymi postaciami/historiami i odkrycie przed ostatecznym ujawnieniem, że Venti jest Barbatosem, było świetne, ma kilka naprawdę dobrych tekstów i podoba mi się jego gadżet barda.

Venti ma nawet kilka dziwactw, które dodają mu charakteru w dobry sposób, mimo że są mało znaczące, jak na przykład jego zamiłowanie do alkoholu. Jego wygląd również jest dobry, i choć dla niektórych może to być trochę dziwny komentarz, nie mogę zaprzeczyć, że jego oczy są piękne, podobnie jak otoczenie w grze, które samo w sobie jest bardzo chwalone.

Ale przede wszystkim jego charakter pisma. Jego osobowość jest bardzo sympatyczna. W przeciwieństwie do niemal wszystkich dotychczasowych Archontów, którzy sprawowali lub sprawują jakąś władzę nad swoimi ludźmi, zwłaszcza Baal, który graniczy z tyranem (z tego, co wiem do tej pory, a nie jestem w tym połapany), Venti zachęca do absolutnej i prawdziwej wolności. Nie chce niczego wymagać od swoich wyznawców i pozwala im robić, co chcą, a sam żyje własnym życiem barda. Nawet w przypadku Dvalina wyjaśnia, że nie chce, by Dvalin słuchał Zakonu Otchłani, ale nie chce też, by Dvalin robił to, co on mówi.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1