Jak zdobyć Geo Sigils w Genshin Impact

 

Geo Sigils są formą waluty w grze Oddziaływanie Genshin które pozwalają graczom kupować przedmioty w sklepie z upominkami w Liyue. W sklepie z pamiątkami można kupić rzadkie materiały do ascendentu, prototypy potężnych broni i inne różne przedmioty, ale można je kupić tylko wtedy, gdy gracz ma wystarczającą liczbę Geo Sigili. W przeciwieństwie do Mora czy Primogemów, istnieje tylko kilka sposobów na zdobycie Geo Sigils.

Gracze będą musieli zebrać dużo Geo Sigils, jeśli chcą ułatwić sobie awansowanie postaci i broni. Materiały do wzniesienia można zdobyć w lochach lub walcząc z bossami, ale o wiele łatwiej jest kupić je bezpośrednio w sklepie z upominkami w Liyue. Ponadto sklep z upominkami Liyue to jedyny sposób, w jaki gracze mogą zdobyć różne potężne prototypy broni. Ponieważ gracze będą potrzebować dużej ilości Geo Sigils, ten przewodnik nauczy ich, gdzie i jak je znaleźć.

Zdobywanie Sigili Anemo w Genshin Impact

Istnieją tylko dwie metody zdobywania Geo Sigils, co sprawia, że łatwiej i trudniej jest zdobyć ich dużą ilość. Na stronie Oddziaływanie Genshin gracze mają mniej zadań, na których muszą się skupić, aby zdobyć Geo Sigils, im więcej sigili zbiorą, tym trudniej je znaleźć. Pierwszą metodą na zdobycie Geo Sigili jest zwrócenie kryształów Geoculus do Statuy Geo Siedmiu. Za każdym razem, gdy gracz awansuje na wyższy poziom, zostanie nagrodzony Geo Sigilami. Jednak im bardziej wzrasta poziom posągu, tym więcej kryształów Geoculus jest potrzebnych do osiągnięcia kolejnego poziomu. Ponadto, jest tylko dziesięć poziomów (130 Anemoculus), a po ukończeniu tych dziesięciu poziomów, gracz nie będzie już mógł zdobyć Geo Sigils z tego posągu.

Druga metoda zdobywania Geo Sigili polega na otwieraniu skrzyń w Liyue. Chociaż nie ma gwarancji, że sigile będą wypadać za każdym razem, gdy gracz otworzy skrzynię, jest to najbardziej niezawodna metoda zdobywania Geo Sigili. Gracze mają do dyspozycji określoną liczbę skrzyń, które mogą otworzyć w ciągu dnia, ale są one resetowane następnego dnia, co sprawia, że otwieranie skrzyń jest najlepszym sposobem na zdobycie Geo-Sygili. Należy pamiętać, że tylko skrzynie znajdujące się na kontynencie Liyue mogą przynieść Geo Sigils. Skrzynie w Mondstadt będą produkować Anemo Sigils, które mogą być użyte tylko w sklepie z pamiątkami w Mondstadt. Krótko mówiąc, otwieranie skrzyń i oferowanie kryształów Geoculus to jedyny sposób na zdobycie Geo Sigils.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1