Genshin Impact: Kiedy Dainsleif będzie grywalny??

Stale rosnąca lista grywalnych postaci w Genshin Impact nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miał się zmniejszyć. Dainsleif to tajemnicza postać, która została zaprezentowana przez deweloperów na targach miHoYo we wrześniu. Jednak do tej pory nie pojawił się on w grze i wielu fanów zastanawia się, czy jest w ogóle grywalny. Jest wiele powodów, by przypuszczać, że w pewnym momencie będzie on grywalny – największe pytanie brzmi: kiedy.

Ganyu pojawi się wkrótce w Genshin Impact’s Wersja 1.2 zawartość, wielu fanów już czeka, by zobaczyć, co będzie dalej. Nowe grywalne postacie z pewnością będą częścią Genshin Impact’s 1.3 aktualizacje, choć jak dotąd żadna z nich nie została oficjalnie potwierdzona. Z tego powodu niewykluczone jest, że Dainsleif pojawi się w wersji 1.3 – choć z tego, co o nim wiadomo, może minąć znacznie więcej czasu, zanim stanie się grywalny.

Główna fabuła Wpływ Genshina rozgrywa się na kontynencie Teyvat, który składa się z siedmiu narodów z siedmioma bogami i odpowiadającymi im żywiołami. Inazuma nation, o której od dawna mówi się, że pojawi się w wersji 1.3 lub 1.4, a inne nacje z pewnością dołączą do gry w miarę dodawania kolejnych rozdziałów. Khaenri’ah nie jest jednak częścią Teyvat, co oznacza, że od wydania jakiejkolwiek zawartości w tym regionie mogą dzielić nas miesiące, a nawet lata.

Jednak inne postacie powiązane z Khaenri’ah – jak Albedo i Kaeya – są już w grze, więc miHoYo może nie czekać tak długo z wprowadzeniem Dainsleifa. Wiele stron Genshin Impact w sieci pojawiły się przecieki na temat postaci, a Dainsleif nie był jeszcze ich częścią. To kolejny dowód na to, że może nie pojawić się w najbliższym czasie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że większość Uderzenie Genshina przecieki były do tej pory dość wiarygodne.

Dopóki miHoYo nie ogłosi oficjalnie nowych postaci dla wersji 1.3, lub nie ujawni więcej informacji o Dainsleifie, fani mogą jedynie zgadywać. Mając tak unikalny projekt jak Dainsleif, jest całkiem prawdopodobne, że będzie on grywalną postacią. Wciąż jednak nie wiadomo, kiedy dokładnie zostanie on dodany do rosteru Wpływ Genshin.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1