Assassin’s Creed Valhalla: Stare Miasto Lokalizacja księgi umiejętności

W Assassin’s Creed Valhalla gracze mają do dyspozycji mnóstwo umiejętności. Są one sklasyfikowane jako umiejętności walki wręcz i na odległość. Z obu miejsc, z których możesz ulepszyć niektóre poziomy. Te poziomy zwiększą twoje moce i umiejętności, dzięki czemu staniesz się silniejszy, a eliminowanie wrogów będzie łatwe.

Aby zbierać punkty umiejętności, gracze muszą znaleźć i użyć Ksiąg Umiejętności, które znajdują się na wszystkich mapach Valhalli. Dziś zajmiemy się szczegółowo Księgą Umiejętności Starego Miasta i tym, gdzie można ją znaleźć w Assassin’s Creed Valhalla.

Lokalizacja księgi umiejętności w Starym Mieście – Assassin’s Creed Valhalla

Księga Umiejętności w Starym Mieście znajduje się w Gullnamar w pobliżu Uldar. To małe ukryte miejsce znajduje się na południowy wschód od Uldaru.

Aby dostać się do tej lokacji, będziesz musiał wspiąć się na klify i przejść przez las. Zanim wejdziesz na ten teren, zobaczysz olbrzymie kamienne wejście wewnątrz góry, które zaprowadzi cię do Księgi Umiejętności.

Po wejściu do tego obszaru po prostu idź przed siebie i wejdź na ścianę, gdzie będzie kula przymocowana do mechanizmu, który wystrzeliwuje z niej jasnoniebieski promień. Twoim zadaniem będzie wycelowanie belki tuż nad drzwiami, tak aby była skierowana w stronę drzwi. Po wycelowaniu we właściwy punkt, drzwi otworzą się, prowadząc do innego pomieszczenia z 4 różnymi zamkniętymi drzwiami.

Wewnątrz drugiego pomieszczenia znajduje się kolejny mechanizm, w którym brakuje kuli. Brakującą kulę można znaleźć w ogniu płonącym tuż obok pierwszego mechanizmu. Musisz podnieść kulę i zanieść ją do drugiego mechanizmu, w którym zapali się promień.

Po umieszczeniu kuli na mechanizmie, będziesz mógł z nią wejść w interakcję i skierować promień w inne miejsce, które otworzy drzwi. Prawidłowe drzwi, w które należy wycelować promień, to drugie wschodnie drzwi, lub dla uproszczenia. Gdy staniesz przed wejściem do pomieszczenia, drugie drzwi po lewej stronie będą drzwiami, do których musisz się dostać.

Po ustawieniu wyrównania wróć do pierwszego mechanizmu i usuń belkę z zaznaczonego obszaru. Ten ruch zamknie drzwi i będziesz mógł wystrzelić promień przez środek drzwi do drugiego mechanizmu, aby kontynuować promień do potrzebnych drzwi.

Po wystrzeleniu promienia przez drzwi, po prostu wejdź na ścianę, gdzie zobaczysz otwór prowadzący do pomieszczenia z 4 zamkniętymi drzwiami. Po prawidłowym ustawieniu wiązek otworzą się drugie lewe drzwi, a pozostałe trzy zostaną zamknięte.

Będziesz musiał wejść do pomieszczenia z otwartymi drzwiami, gdzie znajdziesz się w pokoju wypełnionym zwojami. Na końcu pomieszczenia znajduje się stara księga, z którą możesz wejść w interakcję.

Jest to Księga Umiejętności Starego Miasta, która da Ci umiejętność, którą będziesz mógł wykorzystać do walki z wrogami.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1