Poradnik do gry Genshin Impact Sucrose: Najlepsze bronie, zestawy artefaktów i materiały potrzebne do awansu

Uderzenie Genshina jest przygoda RPG wydany przez miHoyo w 2020 r. W krótkim czasie gra stała się jednym z najbardziej udanych tytułów przygodowych RPG, jakie kiedykolwiek zostały wydane. W tym poradniku zajmiemy się jedną z najpopularniejszych postaci, Sucrose w Genshin Impact, jej najlepsze bronie, artefakty i materiały potrzebne do jej awansu.

Sucrose: Styl gry i zestaw umiejętności postaci

Postać Sucrose jest 4-gwiazdkowy Anemo Postać katalizatora w Genshin Impact. Sucrose specjalizuje się w zwiększaniu reakcji żywiołów za pomocą Anemo, jej gwiazdozbiór to Chaotyczna Entropia. Poniżej przedstawiono jej talenty, umiejętności i ataki:

NAZWA / OPIS TYP
Tworzenie Ducha Wiatru Zwykły atak
Wykonuje do 4 ataków przy użyciu Duchów Wiatru, zadając obrażenia Anemo DMG.  
Stworzenie Ducha Wiatru Naładuj atak
Zużywa określoną ilość kondycji i zadaje obrażenia AoE Anemo DMG po krótkim czasie rzucania.  
Stworzenie Ducha Wiatru Atak wgłębny
Przywołując moc swoich duchów wiatru, Sucrose spada na ziemię z powietrza, zadając obrażenia wszystkim wrogom na swojej drodze. Zadaje obrażenia AoE Anemo DMG po zderzeniu z ziemią.  
Astable Anemohypostasis Creation-6308 Umiejętności elementarne
Tworzy małego ducha wiatru, który zadaje Anemo DMG dla przeciwników w AoE, przyciągając ich do miejsca, w którym znajduje się Duch Wiatru, a następnie wystrzeliwując ich.  
Forbidden Creation – Isomer 75 / Typ II Wybuch żywiołu
Sucrose rzuca niestabilną miksturę, która tworzy wielkiego ducha wiatru. Podczas utrzymywania się, Duży Duch Wiatru będzie nieustannie przyciągał i wystrzeliwał pobliskich wrogów, zadając obrażenia AoE Anemo DMG. Pochłanianie żywiołów Jeśli Duch Wiatru wejdzie w kontakt z żywiołami Hydro/Pyro/Cryo/Elektro, otrzyma dodatkowe DMG tego typu. Pochłanianie żywiołów może wystąpić tylko raz na użycie.  

Bierne u Sucrose

  • Przemiana katalizatora- Kiedy Sucrose wywołuje efekt wiru, postacie w grupie z pasującym żywiołem otrzymują na 8 sekund 50 punktów mistrzostwa żywiołów.
  • Mollis Favonius- Gdy Astable Anemohypostatis Creation-6308 lub Forbidden Creation-Isomer 75/ Typ II trafią przeciwnika, zwiększają opanowanie żywiołów innych członków grupy o 20% opanowania żywiołów sacharozy na 8 sekund.
  • Astabilny wynalazek- Kiedy Sucrose tworzy materiały do ulepszania postaci i broni, ma 10% szans na otrzymanie podwójnego produktu.

Konstelacje Sucrose

Poziom Nazwa Efekty
1 Skupione pole próżni Astabilne Stworzenie Anemohypostazy-6308 zyskuje 1 dodatkowy ładunek.
2 Beta: Niezwiązana forma Czas działania Zakazanego Tworzenia-Isomer 75/Typ II zostaje wydłużony o 2s.
3 Nieskazitelna Alchemiczka Zwiększa poziom stworzenia Astable Anemohypostasis-6308 o 3. Maksymalny poziom ulepszenia to 15.
4 Alchemia Za każde 7 normalnych i naładowanych ataków Sucrose zmniejszy CD Astable Anemohypostasis Creation – 6308 o 1-7s.
5 Ostrożnie: Standardowa Kolba Zwiększa poziom Zakazanego Stworzenia – Izomer 75/Typ II o 3. Maksymalny poziom ulepszenia to 15.
6 Entropia chaosu Gdy Zakazane Stworzenie -Izomer 75/ Typ II wywołuje Pochłonięcie Żywiołu, wszyscy członkowie grupy otrzymują 20% premii do umiejętności DMG dla odpowiedniego pochłoniętego żywiołu w czasie jego trwania.

Specjalne danie

Każda postać w grze Genshin Impact będzie miała specjalne danie. Specjalnością Sucrose jest Pożywny Posiłek. Na początku wygląda jak jakiś dziwny produkt alchemiczny, ale Sucrose upiera się, że to zdrowy i pożywny posiłek. Wynik wielu eksperymentów i żmudnych ulepszeń. Zdrowy, zielony kolor zawdzięcza mieszance śmietanki i naturalnych soków warzywnych.

Pożywny Posiłek

Zestawy do farmienia sacharozy w Genshin Impact

Sucrose jest doskonała postać wspierająca. Zwiększy ona DMG DPS wszystkich członków grupy, a także zapewni im ogromną ilość Elemental Mastery. Najlepszy zestaw artefaktów dla Sucrose to Wirydarz.

Statystyki artefaktów

Artefakt Statystyka główna Statystyki cząstkowe
Kwiat HP ATK%
Wskaźnik krytyczny
Obrażenia krytyczne
Mistrzostwo żywiołów
Pióropusz Atak ATK% Crit Rate Crit Damage Elemental Mastery
Piaski Mistrzostwo żywiołów / Doładowanie energii ATK% Crit Rate Crit Damage Elemental Mastery
Goblet Premia do obrażeń od Anemo% ATK% Crit Rate Crit Damage Elemental Mastery
Krąg Mistrzostwo żywiołów ATK% Wskaźnik krytyczny/obrażenia krytyczne Obrażenia krytyczne Mistrzostwo żywiołów

Najlepszy build dla tej postaci

Sucrose to postać, która doskonale sprawdza się jako postać wspierająca, jej zestaw pomoże głównej postaci DPS radzić sobie z większą ilością DMG.

Wsparcie

Broń Zestaw artefaktów
Ofiarne Fragmenty Zestaw 4-częściowy Wirydarz

Materiały potrzebne do wstąpienia na Sucrose

Materiały potrzebne do zdobycia Sucrose W tym poradniku dotyczącym Genshin Impact Sucrose przyjrzymy się materiałom potrzebnym do zdobycia Ascension of Sucrose z od poziomu 1 do poziomu 90.

Materiały Genshin Uderzenie Sucrose
1x Turkusowa Srebrzysta Vayuda
9x Turkusowy Fragment Vayudy
9x Turkusowy Chunk Vayuda
6x Turkusowy kamień szlachetny Vayuda
46x Nasiono Huraganu
168x Aster Wiatrowy
18x Nektar z kwiatów wielkoluda
30x Migoczący Nektar
36x Nektar Energii
420,000 Mora
Doświadczenie 414 punktów Hero’s wit, 13 punktów XP poszukiwacza przygód, 22 porady wędrowca i 1,672,000 Mora

Materiały do ulepszania talentów dla Sucrose

3X Nauki wolności
21X Przewodnik do wolności
38X Filozofie wolności
6X Nektar z Kwiatów Wieloryba
22X Migoczący nektar
31X Nektar Energii
6X Kieszeń Ducha Boreasza
1X Korona Wnikliwości
1,652,500 Mora

Najlepsza broń dla Sucrose w Uderzeniu Genshin

Ponieważ Sucrose jest nadzwyczajnym wsparciem, broń z funkcją ładowania energii i opanowaniem żywiołów byłaby świetnym dodatkiem do jej umiejętności.

  • Ofiarne Fragmenty (4*)
  • Mappa Mare (4*)
  • Thrilling Tales of Dragon Slayers (3*)
Ofiarne Fragmenty

Najlepszy konkurs drużynowy

Sucrose jest doskonałą postacią wspierającą. Sucrose jest najbardziej niezawodną postacią nawet w końcowej fazie gry. Nie ma limitu kompanii drużynowych dla Sucrose. jest bardziej elastyczna dla każdej drużyny, każda drużyna w Spiralnej Otchłani potrzebuje użytkownika Anemo, aby zwiększyć DMG.

Jak odblokować Sucrose w Genshin Impact

Sucrose można uzyskać od obu Sztandary wydarzeń i standardowe. Co 20 dni zmienia się wydarzenie i sztandar broni. Czasami Sucrose będzie postacią, która zwiększa tempo. Ponieważ jest to postać 4-gwiazdkowa, jest ona dostępna we wszystkich sztandarach, w tym w sztandarze broni.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1