Genshin Impact: Czy można grać w trybie offline

gra miHoYo’s Genshin Impact to niesamowicie popularna gra RPG z otwartym światem, z rosnącą listą grywalnych postaci i żywą scenerią fantasy. Mimo że w większość gry można grać całkowicie solo, dostępne są elementy sieciowego trybu wieloosobowego, które pozwalają graczom wspólnie odkrywać Domeny i walczyć z wrogami. Doprowadziło to do tego, że niektórzy użytkownicy zaczęli zastanawiać się, czy Genshin Impact można grać w trybie offline.

Obecnie, Wpływ Genshin jest dostępna na PC, telefony komórkowe, PS4 i PS5. Na szczęście multiplayer w grze obsługuje crossplay, co oznacza, że można grać z przyjaciółmi – bez względu na to, z której wersji gry wszyscy korzystają. Gra jest często aktualizowana, z wydarzeniami na żywo i powtarzającymi się resetami łupów i lochów, które są typowe dla gier MMO. Tak więc, posiadanie bezpiecznego połączenia internetowego w Genshin Impact jest bardzo ważne.

Obecnie jedynym sposobem, aby zagrać w Genshin Impact jest zalogowanie się na serwery miHoYo. Nawet podczas przechodzenia głównego wątku fabularnego solo, gracze muszą być cały czas podłączeni do Internetu. Nawet w obliczu ciągłych aktualizacji i funkcji trybu wieloosobowego, prawdziwy powód Wpływ Genshina musi być rozgrywana online (i dlaczego wersja offline jest mało prawdopodobna), ponieważ w samym sercu jest to gra gacha.

Uderzenie Genshina jest grą free-to-play, ale zarabia niewiarygodne sumy pieniędzy dzięki Wishom, gacha pull, które są niezbędne do zdobycia najlepszych postaci i broni w grze. Wykonanie tej czynności kosztuje Losy lub Primogemy, które można kupić za prawdziwe pieniądze. Chociaż organizowane są wydarzenia, a nawet loterie, w których można zdobyć darmowe Primogemy, Wpływ Genshin a MiHoYo zarabia w ten sposób większość swoich pieniędzy. Stworzenie wersji offline gry pozbawiłoby ją tego źródła dochodów, dlatego też gra Wpływ Genshin offline najprawdopodobniej nigdy się nie wydarzy.

Dla graczy z niestabilnym połączeniem internetowym lub tych, którzy grają na telefonach komórkowych i nie mają zbyt wiele danych, dostępna jest wersja offline gry Wpływ Genshin wydaje się idealnym rozwiązaniem. Jednak ze względu na sposób, w jaki skonfigurowane są serwery, a także charakter gry free-to-play gacha, jest to bardzo mało prawdopodobne Genshin Impact będzie kiedykolwiek dostępna w trybie offline.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1