Urodzinowe nagrody za uderzenie Genshina: jak ustawić datę urodzin i jaki prezent dostaniesz

Jest wiele elementów twojej postaci, którymi musisz zarządzać Wpływ Genshin, ale jednym z ustawień, którego zmiana może nie wydawać się pilna, jest twój Urodziny. Jest jednak dobry powód, aby to zrobić: Genshin Impact ma Nagrody urodzinowe.

W przeciwieństwie do takich elementów dostosowywania postaci, jak martwienie się o żywioły i broń z systemu życzeń Gacha, czy nawet wybór między bliźniakami, data urodzin jest w Genshin Impact zupełnie nieistotna, podobnie jak imię bohatera – ale wiąże się z nią pewna nagroda.

Nagrody urodzinowe Genshin Impact: jak zdobyć datę urodzin i odebrać nagrodę

W rzeczywistości otrzymanie prezentu urodzinowego w Genshin Impact jest dość proste: musisz tylko ustalić datę swoich urodzin.

Aby to zrobić, otwórz menu, w którym masz dostęp m.in. do Sklepu, Ustawień imprezy, Przyjaciół i Osiągnięć. Powinieneś cały czas wchodzić i wychodzić z tego menu. Obok imienia bohatera, w prawym górnym rogu tego menu podręcznego, będziesz mógł nacisnąć przycisk, aby edytować swojego bohatera.

W tym menu możesz zmienić swój awatar, kartkę z imieniem, pseudonim i inne rzeczy: m.in urodziny. Pole urodzin będzie oznaczone małą czerwoną ikoną, dopóki go nie wypełnisz – możesz je też zignorować. 

W rzeczywistości jest to miejsce przeznaczone do wypełnienia w dniu Twoich prawdziwych urodzin, co oznacza, że Genshin Impact może wysłać Tobie, graczowi, mały prezent w grze każdego roku w dniu Twoich urodzin. Jednak , Możesz wpisać dowolną datę – co oznacza, że możesz otrzymać prezent urodzinowy wcześniej, jeśli wolisz

Twój prezent urodzinowy: co dostaniesz od Genshin Impact

Twój prezent urodzinowy zostanie wysłany do skrzynki pocztowej w grze, gdy data w świecie rzeczywistym będzie zgodna z wybraną przez ciebie datą urodzin. Wszystko, co musisz zrobić, aby otrzymać prezent, to udać się do swojej skrzynki pocztowej i odebrać go z wiadomości.

Twoją nagrodą urodzinową jest tort, który można zjeść – więc odpowiednio Twoim prezentem jest tort urodzinowy! Jest to pięciogwiazdkowy przedmiot spożywczy, którego nie można przyrządzić za pomocą dostępnych w grze przepisów kulinarnych. Zgodnie z opisem w grze:

Ciasto dla podróżnika: „Prezent podarowany bardzo wyjątkowej osobie w bardzo wyjątkowym dniu. Za Ciebie, najjaśniejsza gwiazdo na nocnym niebie. Życzę Ci radosnej podróży po tym wielkim świecie.”

Oprócz tortu, po jego zjedzeniu otrzymasz także trochę Żywicy – co zawsze się przydaje. Nie jest to jednak aż tak oszałamiająca nagroda, żebyś musiał od razu ustawiać fałszywe urodziny, prawda??

Wydarzenie to powtarza się co roku – ale tylko raz w roku. Kto wie? Być może nagrody będą się zmieniać z roku na rok..

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1