Jakie kwiaty Lisa lubi w Genshin Impact?

Ta odpowiedź zawiera spoilery dotyczące misji fabularnych Lisy, fabuły gry i historii Razora.

Podczas zadania fabularnego Lisy możesz porozmawiać z Donną w kwiaciarni, gdy będziesz wybierać kwiaty dla Lisy. Na początku jedynymi opcjami są „Kwiat mgły” i „Mlecz”, ale rozmowa z Donną sprawi, że powie ona, iż ulubionym kwiatem Lisy jest Cecelia.

Lubi też róże. Jeśli dasz jej różę podczas misji fabularnych, powie ci, że w pewnym momencie była znana jako „Czarownica Purpurowej Róży”. Jej żywiołowy wybuch nazywa się „Róża Błyskawic”, ma wiele motywów róż (na opasce do włosów, na pasku, na kapeluszu), a jedna z jej animacji bezczynności polega na wyciągnięciu fioletowej róży i podziwianiu jej.

Nie jestem pewna, czy Donna pomyliła się co do ulubionego kwiatu Lisy, czy co… Może lubi oba motywy?

Tak czy inaczej, nie ma różnicy, który z nich wybierzesz. Nadal ukończysz zadanie, a Lisa będzie nadal grywalna. Nie ma żadnego „licznika przywiązania” ani nic takiego.


Lisa
Lisa Minci jest grywalną postacią elektro w grze Genshin Impact. Potężna mag, uznana za najwybitniejszego absolwenta Akademii Sumeru od 200 lat, Lisa wróciła do Mondstadt, gdzie została skromną bibliotekarką Rycerzy Favoniusa. Można ją zdobyć za darmo w Prologu Aktu I: The Outlander Who Caught the Wind podczas zadania Sparks Amongst the Pages. Ona jest intelektualną wiedźmą, która nigdy nie ma dość drzemek. Lisa, jako bibliotekarka Rycerzy Favoniusa, jest mądra, ale nie ma nic przeciwko temu
https://genshin-impact.fandom.com/wiki/Lisa
Jak oceniasz artykuł?
Genshin1