Genshin Impact: Najlepsze bronie 4-gwiazdkowe

Gracze mogą znaleźć wiele rodzajów broni Uderzenie Genshina dla członków swojej drużyny podczas wykonywania zadań i spełniania życzeń. Choć powszechnie uważa się, że bronie pięciogwiazdkowe są jednymi z najlepszych, gracze wciąż mogą korzystać z wielu potężnych broni czterogwiazdkowych.

Niektóre z tych broni w Genshin Impact Można ją zdobyć poprzez życzenia, zadania lub po prostu przechodząc do przodu w Battle Passie. Wiele z nich zawiera nawet specjalne umiejętności, które mogą odwrócić losy bitwy, jeśli są przypisane do odpowiedniej postaci.

Oczywiście, podobnie jak Genshin Impact będzie z czasem aktualizowane, różne bronie mogą stać się lepsze od innych. Jednak od października 2020 r. są to najlepsze 4-gwiazdkowe bronie, jakie mogą posiadać gracze.

Najlepsze 4-gwiazdkowe miecze

W grze jest wielu popularnych użytkowników mieczy Genshin Impact. Dotyczy to postaci Podróżnika oraz uwielbianej przez graczy Qiqi, a także postaci takich jak Jean.

Spośród mieczy, które gracze mogą znaleźć, dwa najlepsze to:

  • Czarny Miecz – zdobyty za pośrednictwem Przepustki Bitewnej
  • Miecz ofiarny – zdobyty za pomocą Życzeń

Czarny Miecz zwiększa obrażenia zarówno zwykłych, jak i naładowanych ataków. Dodatkowo przywraca ona część obrażeń zadanych wyposażonej postaci w postaci HP. W międzyczasie Miecz Ofiarny posiada specjalną zdolność do wysokiego usuwania CD Umiejętności Elementarnych podczas walki.

Najlepszy 4-gwiazdkowy łuk

Jest jeden łuk 4-gwiazdkowy, który jest uważany za najlepszy z nich wszystkich. Jest tak popularny, że w rankingach broni często znajduje się obok łuków 5-gwiazdkowych. Ten łuk będzie polowaniem na Viridescent Hunt.

Aby go zdobyć, gracze będą musieli wziąć udział w Genshin ImpactBattle Pass i wybierają ją podczas odblokowywania tieru, który pozwala wybrać broń spośród innych potężnych broni. Ten łuk jest jednak najlepszy ze wszystkich i jest wysoce zalecany, nawet jeśli gracze nie używają obecnie łuku.

Polowanie na Viridescent Hunt ma możliwość przywołania cyklonu, który może zebrać i zadać obrażenia wrogom, umożliwiając łatwe strzelanie i szybkie zadawanie ogólnych obrażeń.

  • Serpent Spine – Zdobyty w ramach Przepustki Bitewnej
  • Blackcliff Slasher – zdobyty za pomocą Życzeń

Kręgosłup Węża dodatkowo zwiększa obrażenia zadawane przez wyposażoną w niego postać. Jednak im dłużej postać pozostaje na polu bitwy, tym większe będą obrażenia. Blackcliff Slasher zwiększa atak postaci za każdym razem, gdy ta pokona wroga podczas walki. To wzmocnienie ataku może się kumulować do trzech razy.

Najlepsza 4-gwiazdkowa broń strzelecka

Spośród wszystkich 4-gwiazdkowych broni drzewcowych są dwie, które społeczność uważa za najlepsze w tej chwili. Byłyby to:

  • Deathmatch – Uzyskane poprzez Przepustkę Bitewną
  • Słup Blackcliff – zdobyty za pomocą Życzeń

Deathmatch posiada specjalną umiejętność, dzięki której atak i obrona wyposażonej w nią postaci zostaną znacznie zwiększone w zależności od liczby wrogów na polu walki. Tymczasem Biegun Blackcliff daje wyposażonej w niego postaci bonus do ataku za każdym razem, gdy pokona ona przeciwnika, przy czym bonusy te można kumulować.

Genshin Impact gra jest już dostępna na urządzeniach mobilnych, PC i PS4, a obecnie trwają prace nad wersją na konsolę Switch.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1